این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی لوگو

اولین چهره شما در ذهن مخاطب، لوگوی شما است و سپس کارت ویزیت و وب‌سایت شما. لوگوی کسب‌وکار شما، هویت بصری شما خواهد بود. بنابراین، نه تنها باید امکانات کاملی را برای مخاطبین خود فراهم کنید، بلکه باید در کنار آن، خودتان را به بهترین نحو ممکن در ذهن مخاطب ثبت کنید. شرکت طراحی سایت آرمانیک تا پایان پروسه طراحی لوگو در کنار شما خواهد بود.

شاید با خود فکر کنید که اصلاً لوگو چیست؟! شاید فکر کنید که معنی لوگو را نمی‌دانید و تا به حال اصلاً لوگو ندیده‌اید! اما باید بگوییم که این تصور، اشتباه است. شما هر روز صدها لوگو را در اطراف خود می‌بینید. لوگوها همه جا هستند و ما را احاطه کرده‌اند. روی ظرف ماست، شیر، نوشابه و غیره را نگاه کنید ... لوگو یا هویت بصری شرکت‌های تولیدکننده آن‌ها را مشاهده خواهید کرد. اما واقعاً هدف از طراحی لوگو چیست؟ 

هدف اصلی طراحی لوگو، هویت است. هویت، همان چیزی است که بسیار اهمیت دارد. دقیقاً همین است. هر روز کسب‌وکارهای بسیاری وارد بازار می‌شوند و هر کسب‌وکاری باید برای خود یک لوگو داشته باشد تا بتواند جایگاه خود را در ذهن مخاطبین ثبت کند و افراد مختلف با دیدن یک تصویر مشخص، به یاد یک کسب‌وکار مشخص بیفتند. 

انواع لوگو 

انواع لوگو را می‌توان با توجه به نوشتاری و تصویری بودنشان به سه دسته اصلی تقسیم کرد که عبارتند از:

1. تصویری یا پیکتوگرام: می‌توانید لوگوی خود را به صورت تصویری طراحی کنید، مانند شرکت اپل.

2. نوشتاری یا لوگوتایپ: لوگوی شما می‌تواند به صورت نوشتاری طراحی شود. در این روش می‌توانید نام شرکت خود را با فونت‌هایی زیبا به عنوان لوگوی خود ارائه دهید، مانند لوگوی دیزنی.

3. ترکیب تصویر و نوشتار: می‌توانید لوگوی خود را با ترکیب تصویر و نوشتار طراحی کنید، مانند لوگوی نایک.

یک لوگوی خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

1. انعطاف‌پذیر باشد: منظور از انعطاف‌پذیری این است که بتوان لوگو را به صورت سیاه و سفید و نیز رنگی، در اندازه و سایزهای مختلف چاپ کرد، بدون این که تغییری در شکل و ظاهر آن به وجود بیاید.

2. با خصوصیات برند شما همخوانی داشته باشد: لوگوی یک کسب‌وکار باید با خصوصیات و ویژگی‌های آن کسب‌وکار هماهنگ باشد. بدین منظور که اگر کسب‌وکار شما، فروش محصولات آرایشی است، لوگوی شما باید به خوبی زمینه فعالیت شما را معرفی کند.

3. ماندگاری و پایداری داشته باشد: یک لوگوی خوب باید بتواند در طول زمان همراه با رشد کسب‌وکار شما، تکامل پیدا کند. ماندگار و پایدار باشد و با گذشت زمان، از ارزش و کارایی آن کم نشود.

چه کسی می‌تواند یک لوگوی خوب و موفق طراحی کند؟

هر فردی که آشنایی کمی با نرم‌افزارهای گرافیکی داشته باشد، می‌تواند یک لوگوی ساده طراحی کند. اما این نکته را فراموش نکنید که تا زمانی که یک طراح حرفه‌ای نباشید، نمی‌توانید لوگویی طراحی کنید که طبق موارد ذکر شده در قسمت بالا باشد و با زمینه کاری شرکت شما همخوانی داشته باشد. بدین ترتیب، بهتر است کار را به کاردان بسپارید. بگذارید یک طراح حرفه‌ای کار طراحی لوگوی کسب‌وکار شما را انجام دهد تا بتوانید هویت بصری خود را در ذهن مخاطب ثبت کنید. ما در آرمانیک، از مجرب‌ترین نیروها در این زمینه کمک می‌گیریم تا بتوانیم طراحی بی عیب و نقصی را به شما ارائه دهیم.

شرکت آرمانیک در حال حاضر دارای 219 نمونه کار می باشد

  برنزی نقره ای طلایی
 قیمت 2.490.000 تومان 2.990.000 تومان 3.490.000 تومان
تعداد پیش طرح 2 اتود 3 اتود 4 اتود
تعداد تجدید نظر 2 مرتبه 3 مرتبه 4 مرتبه
مدت زمان 15 روز کاری 20 روز کاری 25 روز کاری

می خواهید بدانید دیگران درباره ما چه می گویند. بخش ویدئوی مشتریان را مشاهده نمایید.

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم

02171057043