این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت سفارشی

سفارشی کردن یک سایت اولین قدم برای ایجاد تمایز و برتر دیده شدن در میان رقبا است. در شرایطی که درصد قابل توجهی از کارفرمایان یک سری المان‌های تکراری و خسته‌کننده را در سایت خود قرار دمی دهند، یک طراحی سایت سفارشی می‌تواند ابزاری برای بالاتر ماندن شما باشد. این سایت می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت یکی از مهمترین قدم‌ها برای کسب و کارهای اینترنتی است که برنامه ریزی کاملی برای آینده شغلی خود دارند؛ اما گذر از این چالش نیاز به دقت به موارد مختلفی دارد که یکی از مهمترین این موارد نیز انتخاب روش و نوع طراحی سایت است. امروزه سایت‌های اینترنتی مطابق با اصول سئو طراحی و بهینه سازی می‌شوند تا کاربران از همان لحظه‌ی اول به عنوان یک رقیب قدرتمند وارد عرصه‌ی اینترنت شوند. طراحی سایت سفارشی خدماتی است که می‌تواند شما را در این قدم در بالاترین سطح ممکن قرار دهد. در این مقاله سعی داریم تا شما را با مزیت‌های این روش از طراحی سایت بیشتر آشنا کنیم و یک پیشنهاد بسیار جذاب در این باره را با شما در میان بگذاریم.

 

 

 

 

طراحی سایت سفارشی چیست؟

اگر روش‌های طراحی سایت را به صورت کلی دسته بندی کنیم، این روش‌ها در دو دسته زیر قرار می‌گیرند:

  • طراحی سایت با قالب آماده
  • طراحی سایت سفارشی

هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و هدف ما از نگارش این مقاله به چالش کشیدن این انتخاب برای شما است. در روش طراحی سایت با قالب آماده، شما باید یک قالب و طرح اصلی از پیش طراحی شده را انتخاب کنید و روی سایت خود پیاده سازی کنید. سپس طراح با خلاقیت‌هایی این قالب را به سمت و سوی اهداف شما نزدیک می‌نماید. مسلماً کوتاه‌تر شدن زمان طراحی را می‌توان اصلی‌ترین گزینه در این روش طراحی در نظر گرفت.
در عوض در طراحی سایت سفارشی دیگری خبری از قالب‌های آماده نیست. در این سبک طراحی شما نیازمندی‌ها و خواسته‌های خود را با طراح مطرح کرده و وی بنا به تجربه و تخصص خود، پیشنهاداتی به شما ارائه می‌نماید. در نهایت با یک جمع بندی کلی، طراح سایتی مطابق با سفارش شما کد نویسی می‌کند و در اختیار شما قرار می‌دهد.

 


 

 

 

مزیت‌های طراحی سایت سفارشی یا اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی مزیت‌های بسیار زیادی با خود به همراه دارد که بهترین این مزیت‌ها به شرح می‌باشند:

  • انعطاف ‌پذیری بالا: در این سبک از طراحی دست طراح کاملاً برای پیش برد سایت با اهداف شما باز است.
  • امکان توسعه پذیری بالا: هم در زمان طراحی و هم در آینده، این امکان برای شما وجود دارد که سایت خود را توسعه بدهید. اضافه کردن آیتم‌های دلخواه و یا حذف برخی از آیم‌ها در این روش طراحی به‌سادگی در دسترس است.
  • سازگاری بیشتر با برند: در طراحی سایت اختصاصی شما می‌توانید دقیقاً مطابق با نوع کسب و کار و برند خود آیتم‌های مختلف را در کنار هم بچینید.
  • خلاقیت پذیری بالا: همچنین در روش طراحی سایت سفارشی دست شما برای انواع خلاقیت‌ها باز است.
  • سرعت بالا: البته این مزیت از طراحی سایت اختصاصی بیشتر به تجربه و میزان تخصص طراح بستگی خواهد داشت.
  • بهینه سازی شده برای سئو: هرچند قالب‌های آماده نیز در حال حاضر برای سئو بهینه سازی شده‌اند، اما شما می‌توانید بر اساس اصول سئو مد نظر، سایت سفارشی خود را طراحی کنید.
  • تجربه کاربری فوق‌العاده مناسب: سایت‌های سفارشی معمولاً شرایط بسیار خوبی در ایجاد تجربه کاربری دارند.

 

قیمت طراحی سایت اختصاصی

در بند قبلی مزیت‌های طراحی سایت سفارشی را باهم مرور کردیم. این روش طراحی سایت معایبی نیز با خود به همراه دارد که یکی از مهمترین این معایب هزینه‌های بالاتر نسبت به استفاده از قالب‌های آماده است. البته با توجه به کیفیت بالا و شرایط موجود در آن، این هزینه کاملاً منطقی خواهد بود و کاربر خیلی زود نتیجه‌ی این هزینه را در کسب و کار خود مشاهده خواهد کرد. به هر حال در این روش باید خود را برای پرداخت هزینه‌های بیشتر نسبت به حالت استفاده از قالب‌های از پیش تعیین شده، آماده کنید.
هزینه نهایی طراحی سایت اختصاصی نیز به نوع کار و شرایط مد نظر برای سایت بستگی خواهد داشت. همچنین می‌توان تجربه و تخصص طراح را عاملی مهم در تعیین هزینه طراحی این نوع سایت‌ها در نظر گرفت.

 

اهمیت تجربه طراح در طراحی سایت سفارشی

یکی دیگر از چالش‌های بسیار مهم برای این روش طراحی سایت، دقت به تجربه‌ی طراح و تخصص وی است. طراحی که در این باره تجربه کافی نداشته باشد، عملاً نمی‌تواند شما را به خواسته هایتان نزدیک کند. همچنین بروز باگ‌های فراوان نیز یکی دیگر از معایب عدم دقت به انتخاب طراح برای طراحی سایت اختصاصی خواهد بود. از این رو توصیه می‌کنیم که حتماً در این باره دقت بالایی داشته باشید و کار را به دست هر کسی نسپارید.

 

 

 

 

سفارش طراح سایت سفارشی در آرمانیک

احتمالاً تا کنون درک کرده‌اید که طراحی سایت سفارشی مزیت‌های بسیار بیشتری نسبت به سایر روش‌های طراحی سایت برای شما به دنبال خواهد داشت و درنهایت می‌توانید با استفاده از آن رقابت بهتری با سایر رقبا در اینترنت داشته باشید؛ اما پر واضح است که دسترسی به همه این مزیت‌ها نیاز به استفاده از خدمات طراحی است که در کنار تخصص‌های مربوط به طراحی سایت، در سئو و دیجیتال مارکتینگ نیز تبحر داشته باشد. مجموعه آرمانیک با در اختیار داشتن حرفه‌ای ترین نیروهای طراحی سایت و سئو، این خدمات را در بالاترین سطح کیفیت برای شما آماده کرده است.
استفاده از خدمات این مجموعه می‌تواند مزیت‌های زیر را برای شما به دنبال داشته باشد:
طراحی سایت سفارشی با پیشنهادات بسیار جذاب از سوی طراحان باتجربه
امکان بهینه سازی کامل سایت برای سئو
اضافه کردن تمام المان‌ها و ابزارهای لازم برای بهینه کردن سئو و محتوای داخلی سایت
دسترسی به بهترین و کاربر پسندترین سیستم‌های مدیریت محتوا
طراحی سایت سفارشی با قیمت مناسب و بهینه شده
پشتیبانی بعد از پایان طراحی و ارائه تمام آموزش‌های لازم برای مدیریت محتوا و بهینه سازی سئو
امکان دریافت همزمان خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ
بهینه سازی سایت برای پلتفرم‌های موبایل

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043