این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

پکیج پشتیبانی

سلام
 ما برای راحتی شما، پکیج های پشتیبانی متفاوتی رو در نظر گرفتیم
برای اینکه مطابق با نیاز و فعالیت خودتون از پشتیبانی استفاده کنید...

پکیج پشتیبانی

پکیج های فوق برای تمدید پشتیبانی 6 ماهه شما در نظر گرفته شده است.

که شامل خدمات متفاوتی می باشند.

 

جدول ویژگی ها

  پکیج نقره ای پکیج طلایی پکیج الماسی پکیج VIP
 قیمت 1.200.000 تومان 2.000.000 تومان 3.600.000 تومان تماس بگیرید
 ساعت پاسخ دهی ساعت اداری ساعت اداری 9 صبح تا 9 شب مطابق خواسته شما
روز های پاسخ دهی شنبه تا چهارشنبه شنبه تا چهارشنبه همه روزه همه روزه
طریقه پاسخ دهی پاسخ گویی از طریق تیکت، چت آنلاین پاسخ گویی از طریق تیکت با الویت بالاتر، چت آنلاین پشتیبانی تلفنی پاسخ گویی از طریق تیکت با الویت بیشتر نسبت به دو پکیج قبل، پشتیبانی تلفنی خارج از ساعات اداری، چت آنلاین، پشتیبانی از طریق واتساپ و تلگرام، any desk مطابق خواسته شما

 

 

این پکیج ها برای چه کسانی مناسب هستند؟

برای تمام مشتریانی که میخواهند مطابق خواسته خودشان، پشتیبانی سایت داشته باشند.

 

نحوه خرید این پکیج ها چگونه است؟

کارفرما مطابق خواسته خود میتواند هر کدام از پکیج های موجود را انتخاب کند.

 

پرداخت این پکیج به چه صورت است؟

پس از پایان پشتیبانی 6 ماهه رایگان، شما برای تمدید پشتیبانی 6 ماهه خود یکی از پکیج ها را انتخاب و به صورت یکجا و نقدی پرداخت انجام دهید.

 

پشتیبانی پکیج نقره ای شامل چه مواردی است؟

شما با انتخاب پکیج نقره ای صرفا از طریق تیکت در ساعات و روز های اداری میتوانید درخواست خود را ارسال کنید

 

پشتیبانی پکیج طلایی شامل چه مواردی می باشد؟

شما با انتخاب پکیج طلایی با سرعت بیشتر و با الویت بالاتری در همان روز پاسخ تیکت خود را دریافت میکنید. علاوه بر این شنبه تا چهارشنبه در طی ساعات اداری میتوانید تلفنی با آقای اعرابی و یا آقای مسعودیان در ارتباط باشید

 

پشتیبانی پکیج الماسی شامل چه مواردی می باشد؟

شما با انتخاب این پکیج میتوانید علاوه بر تیکت از از طریق تماس با تلفن آقای اعرابی و مسعودیان از ساعت 9 صبح تا 21:00 پشتیبانی تلفنی دریافت کنید و از طریق تلگرام با آقای اعرابی و از طریق واتساپ با آقای مسعودیان در ارتباط باشید.

 

پکیج VIP شامل چه مواردی می باشد؟

این پکیج با توافق ما و شما طراحی و اجرا میشود.

 

مدت زمان پشتیبانی این پکیج ها چقدر می باشد؟

پس از انتخاب پکیج به مدت 6 ماه دارای پشتیبانی می باشید.

 

کدام پکیج برای من مناسب تر است؟

اگر در شروع فعالیت هستید بهتر است، پکیج نقره ای را انتخاب کنید. اگر کسب و کار اینترنتی شما گسترده است و تصور می کنید که تمایل به استفاده از سرویس بهتر از پکیج نقره ای دارید می توانید پکیج الماسی را انتخاب کنید. با انتخاب پکیج نقره ای می توانید در ساعات اداری (8:30 صبح تا 5:30 بعد از ظهر) و روز های (شنبه تا چهارشنبه) پشتیبانی خود را از طریق تیکت و یا پشتیبانی آنلاین پیگیری کنید. پکیج طلایی علاوه بر اینکه امکانات پکیج نقره ای را دارا می باشد از الویت بالاتری در پاسخ گویی برخوردار است. یعنی در طی یک روز تیکت شما نسبت به افرادی که پکیج نقره ای را خریداری کرده اند با الویت بالاتری پاسخ داده میشود و همچنین می توانید با پشتیبانی آنلاین وضعیت تیکت خود را بررسی کنید، علاوه بر این میتوانید مستقیم با شرکت تماس برقرار کنید و از پشتیبانی تلفنی با تیم فنی بهره مند شوید. زمان پاسخ دهی به شما در پکیج طلایی ساعت (8:30 صبح تا 5:30 عصر) و روز های (شنبه تا چهارشنبه) می باشد. با انتخاب پکیج الماسی تیکت های شما با الویت بالاتری نسبت به هر دو پکیج پاسخ داده میشود و همچنین از چت آنلاین برخوردار است و میتوانید از پشتیبانی تلفنی با تیم فنی خارج از ساعات اداری بهره مند شوید که برای مشکلات فنی تخصصی با آقای مسعودیان و همچنین برای مشکلات قالب و مسائل فنی سمت کاربر با آقای اعرابی از طریق واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید و همچنین می توانید از پشتیبانی از راه دور(any desk) هم در این پکیج بهره مند شوید. زمان پاسخ دهی در این پکیج ساعات (9 صبح- 9 شب) و تمام ایام هفته در نظر گرفته شده است. گاها ممکن است نوع درخواست پشتیبانی شما خارج از لیست موارد ذکر شده در پکیج های بالا باشد که در این صورت میتوانید از پکیج vip با جزئیات مطابق خواسته خودتان بهره مند شوید.

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043