این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی اپلیکیشن موبایل

باتوجه به اینکه هر روزه شاهد افزایش کاربران از دستگاه های موبایل و تب لت هستیم و بیش از 70% کاربران برای مشاهده سایت ها از موبایل استفاده میکنند، لازم است برای حفظ مشتریان خود و برآورده کردن نیاز آنها؛ راه های ساده تر و سریع تر را برایشان فراهم سازیم اپلیکیشن در واقع این امکان را به شما و کاربران شما میدهد تا با نصب آن روی دستگاه خود با مشتریان خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها برای اینکه بتوانند خدمات و سرویس های خودشان را بهتر و در کمترین زمان ممکن ارائه دهند اقدام به طراحی اپلیکیشن کرده اند . اپلیکیشن ها توانسته اند جایگاه بسیار مهمی داشته باشند. بطور مثال اپلیکیشن های اسنپ ، تپ سی و اپلیکیشن های نرم افزار بانک ها به خوبی کاربران خود را جذب کرده اند.اگر میخواهید شما هم سهولت در خرید یا استفاده از خدمات را برای مشتریان خود فراهم کنید اولین قدم طراحی اپلیکیشن میباشد. طراحی اپلیکیشن بصورت اندروید و ios پیاده سازی میشوند که کاربران با توجه به سیستم عامل خود میتوانند از آنها استفاده کنند. مبلغ و زمان پیاده سازی اپلیکیشن کاملابستگی به امکانات و نیازهای آن دارد .

کدام یک از محصولات آرمانیک مناسب کسب و کار شما می باشد؟

می خواهید بدانید دیگران درباره ما چه می گویند. بخش ویدئوی مشتریان را مشاهده نمایید.

اگر مشتری شما، اپلیکیشن شما را بر روی گوشی همراه خود داشته باشد این به معنای آن است که شما توانسته اید بیشترین زمان ، راحت ترین دسترسی و قوی ترین ارتباط را با مشتریان خود برقرار کنید. و این همراهی بیشتر و شاید همیشگی با مشتریانتان میتواند باعث موفقیت و پیشرفت سریع تر شود.اپلیکیشن های موبایل به دو صورت انجام میگردد: 1- اپلیکیشن هایی که بر اساس وب سایت پیاده سازی میشوند. که در ابتدا سایت شما انجام و سپس اپلیکیشن طراحی میگردد. در این حالت تمامی امکانات سایت در اپلیکیشن هم وجود دارد که این روش بواسطه نرم افزار convertor انجام میگردد. کاربر پس از اینکه وارد اپلیکیشن در گوشی موبایل یا تب لت خود میشود، سایت را بصورت فول اسکرین مشاهده میکند و امکان استفاده از تمامی قابلیت های سایت را دارد. روش دوم طراحی اپلیکیشن با ساختار اختصاصی، گرافیکی و عملکردی خاص میباشد که تیم فنی باید تمامی امکانات شمارا بررسی و از ابتدا پلیکیشن را مطابق با نیازهای کارفرما پیاده سازی کند. نمونه این روش اپلیکیشن تپ سی و اسنپ هستند . تیم طراحی اپلیکیشن آرمانیک با ورود به این عرصه ، سعی دارد تا نیازهای شما را با بهترین کیفیت اجرا کند. برای بهترین کارها ما کنارتان هستیم

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما با آرمانیک در ارتباط باشید.صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم. برای مشاهده نمونه کارهای آرمانیک از صفحه نمونه کارها دیدن نمایید .