این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

مقالات

سایت واکنش‌گرا (ریسپانسیو) چیست؟

سایت واکنش‌گرا (ریسپانسیو) چیست؟

سایت واکنش‌گرا (responsive) سایتی است که در دستگاه­های مختلف مانند: تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و .... با بهم ریختگی عکس و یا قالب سایز همراه نباشد. سایت­های واکنش­گرا نقش بسیار مهمی درافزایش و بهبود کیفیت سایت ها دارند. امروزه مردم از تلفن های همراه بیشتر از رایانه­های شخصی خود به منظور جستجو در اینترنت استفاده می‌کنند. همین امر سبب گشته تا اهمیت سایت­های واکنش­گرا به مراتب بیشتر از قبل شود.

180
8 استفاده کارآمد از آیکن ها در پروژه های طراحی وب سایت

8 استفاده کارآمد از آیکن ها در پروژه های طراحی وب سایت

طراحی سایت مناسب و شایسته، مانند برقراری یک ارتباط درست و مناسب با مشتریان است. مشتریان شما همیشه خدمات شما را به خاطر نخواهند داشت، اما وبسایتی که طراحی خوبی داشته باشد تا مدت ها در ذهن آنها باقی خواهد ماند. همین قاعده هنگامی که برای تولید آیکن نیز برنامه ریزی می کنید مصداق دارد. استفاده از آیکن بهترین روش برای تاکید بر نام برند و ثبت رد پای آن بر ذهن مشتری است.

194
5 چیزی که باید پیش از راه اندازی وبسایت خود بدانید

5 چیزی که باید پیش از راه اندازی وبسایت خود بدانید

وبسایت شما اساس و بنیان حضور شما در اینترنت است. در واقع، وبسایت شما پلی است که محصولات و خدمات فوق‌العاده شما را به بازار و مخاطبان تان در اینترنت متصل می کند. امروزه موفقیت یک کسب و کار بدون حضور مقتدرانه در اینترنت و طراحی سایت انعطاف پذیر تقریباً غیرممکن است. ما با کمک به انبوهی از کسب و کارها برای حضور مؤثر بر پهنه وب، آنقدر اعتبار کسب کرده ایم که بتوانیم شما را در مسیر راه اندازی یک سایت خارق العاده هدایت کنیم.

74
چگونه بهترین قالب را برای وبسایت خود انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین قالب را برای وبسایت خود انتخاب کنیم؟

قالب سایت از مهم‌ترین قسمت های سایت می باشد و یکی از به صرفه ترین راهکارها برای راه اندازی یک وبسایت، استفاده از قالب های آماده است.
این کار به افرادی که هیچ دانش قبلی در زمینه طراحی وب ندارند امکان می دهد تا وبسایتهای خود را ایجاد کنند و شما را از اتلاف وقت، دردسر و استرس نجات می دهد.
اما چگونه می توانید بهترین قالب را برای وبسایت خود انتخاب کنید؟

89
چگونه یک پست وبلاگی خوب بنویسیم

چگونه یک پست وبلاگی خوب بنویسیم

اگر به دنبال راه اندازی یک وبلاگ هستید به جای درستی مراجعه کرده اید. وبلاگ نویسی مزایای بیشماری دارد که از آن میان می توان به تثبیت جایگاه خود یا برندتان به عنوان یک وزنه تاثیرگذار در حوزه ای که در آن فعالیت می کنید و همچنین تقویت سئوی (بهینه سازی برای موتورهای جستجو: SEO) وبسایت کسب و کارتان اشاره کرد.آنچه در ادامه می آید، هفت مرحله برای نوشتن بهترین پست برای وبلاگ شما است.

94
راهکار های طراحی اپ موبایل موثر و جذاب

راهکار های طراحی اپ موبایل موثر و جذاب

بدون شک، امروزه در دنیای اینترنت سازگاری با موبایل یک ضرورت بدون چون و چرا به شمار می رود. اگر چیزی روی موبایل کار نکند، اصلاً کار نمی کند!با این وجود، آگاهی از اینکه طراحی جذاب بخش مهمی از فرآیند توسعه اپ است یک چیز است و پیدا کردن روشی برای عملی کردن آن چیز دیگری است. با این حال، برخی از موارد برای همه اپ ها و در همه حوزه ها مصداق دارند؛ اینها مؤلفه هایی هستند که برای ایجاد یک تجربه موثر، جذاب و تعامل برانگیز باید مورد توجه همه طراحان قرار بگیرند.

76
چگونه در سال 2018 سایت خود را برای گوگل بهینه کنیم؟

چگونه در سال 2018 سایت خود را برای گوگل بهینه کنیم؟

دنیای جادویی سئو نیز همانند طراحی وب و رسانه های اجتماعی رویه های مخصوص به خودش را دارد. عوامل متعددی بر سیر تکاملی الگوریتم های گوگل تأثیر می گذارند. آنچه در ادامه می آید، بخش اعظمی از آن چیزهایی است که باید درباره جستجوی اینترنتی در سال 2018 بدانید و مروری بر آخرین روندهای سئو است. اگر یکی از اهداف شما کسب رتبه های بالا در گوگل است، در اینصورت یک کاغذ و قلم بردارید و مطالعه این مطلب را ادامه بدهید:

295
چگونه استراتژی بازاریابی تجارت الکترونیکی تهیه کنیم؟

چگونه استراتژی بازاریابی تجارت الکترونیکی تهیه کنیم؟

اگرشما نیاز های امروز جامعه را شناسایی کرده این و محصول یا خدماتی بر اساس آن میخواهید ارائه کنید در مرحله ای هستید که نیاز به یک استراتژی عالی برای جذب مشتری دارید. ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که استراتژی خود را تهیه کنید.

215
9 اشتباه کشنده در وب سایت شما

9 اشتباه کشنده در وب سایت شما

هنگامی که پای طراحی سایت به میان می آید، طبیعتاً نظرات مختلفی درباره اینکه چه چیز خوشایند یا کاربردی است و مواردی از این قبیل وجود دارد؛ و با وجود اینکه گرایش‌ها و روندهای طراحی می آیند و می روند، اما استفاده از برخی از آنها نسبت به بقیه تأثیر بیشتری روی سایت شما و بازدیدکنندگان آن می گذارد.

193