این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

سوالات متداول

سوالات متداول که در ادامه به آن می‌پردازیم، شامل سوال‌های کاربران است که سعی بر آن داشتیم تا مرجعی کامل و قابل دسترس را برای شما فراهم کنیم. این سوالات در زمینه‌های دامنه، هاست، طراحی سایت، تبلیغات آنلاین، سئو و بهینه سازی و ... هستند.

سوالات متداول

برای ثبت دامنه و هاست چه کاری باید انجام دهیم؟

جهت راه‌اندازی یک وب‌سایت، اولین قدم، ثبت دامنه و خریداری سرویس میزبانی وب است. برای ثبت دامنه و خریداری هاست، باید از صفحه http://cp.armanic.com/ اقدام به خرید کنید.

در صورتی که می‌خواهید دامنه .ir خریداری کنید، باید حتما از سایت www.nic.ir  شناسه خود را ثبت کرده باشید.

در صورتی که بخواهید برای سایت خود، تبلیغات گوگل را فعال کنید، باید دامنه انتخابی شما .com باشد.

برای سهولت در انجام این کار می‌توانید با همکاران واحد پشتیبانی تماس حاصل کنید.

 

  آیا برای شروع کسب‌و‌کار، سرور اختصاصی نیاز است؟

برای شروع کسب‌و‌کار به شما توصیه می‌کنیم از هاست‌های اشتراکی استفاده کنید و این سرویس‌ها بسیار مقرون به صرفه هستند. در صورتی که اطلاعات سایت شما افزایش یافت، می‌توانید اطلاعات خود را از هاست اشتراکی به سرور منتقل کنید.
 

آرمانیک پشتیبانی رایگان دارد یا هزینه آن مجزا است؟

پس از تحویل پروژه و آپلود سایت روی هاست کارفرما، سایت شما دارای 6 ماه پشتیبانی رایگان است. ما در این مدت موظف هستیم تا تمامی موارد فنی سایت را برطرف کنیم. تغییرات گرافیکی و اضافه شدن امکانات به سایت، شامل این پشتیبانی نمی‌باشند و باید برآورد مبلغ انجام گردد. پس از اتمام 6 ماه پشتیبانی رایگان، با پرداخت 5% از مبلغ قرارداد، پشتیبانی شما به مدت 6 ماه تمدید می‌گردد.
 

پاسخ دادن به تیکت‌های آرمانیک چقدر زمان می‌برد؟

در صورتی که تیکت‌های دریافت‌شده بابت مسائل هاست و دامنه باشد، تیم پشتیبانی آرمانیک موظف به پاسخگویی در کمتر از 24 ساعت است. در صورتی که موردی وجود داشته باشد که نیاز به بررسی بیشتر و پیگیری با دیتاسنتر لازم باشد، این تاخیر در پاسخگویی را به اطلاع شما خواهیم رساند.

تیکت‌های فنی و پشتیبانی سایت به علت اینکه توسط تیم فنی انجام می‌شود و نیاز به تمرکز و دقت بالا دارد، زمان آن بسته به نوع درخواست، متفاوت است که پس از برآورد، زمان پاسخگویی و انجام کار از طریق تیکت اعلام می‌شود.

علت تاخیر در پاسخگویی به تیکت‌های طراحی سایت، این است که مواردی که از سمت شما عزیزان اعلام می‌شود، باید با دقت فراوان توسط تیم پشتیبانی، تحلیل و بررسی شده و در صورت نیاز، به بخش فنی (برنامه‌نویسی) ارجاع داده شود که پس از ارجاع به این بخش، در صف کارهای برنامه‌نویس قرار خواهد گرفت. اگر نیاز به رفع مشکل باشد، موارد توسط برنامه‌نویس سایت شما، تحلیل و دیباگ (رفع مشکلات) انجام می‌شود. سپس مجدد به بخش پشتیبانی ارجاع داده می‌شود، پس از آن همکاران پشتیبانی، مجدد تمامی موارد را بررسی خواهند کرد تا از به درستی انجام شدن تمام موارد اطمینان پیدا کنند. سپس اقدام به پاسخ دادن به تیکت شما خواهند کرد.

 

چرا پشتیبانی در آرمانیک با تیکت، نتیجه بهتری دارد؟

با توجه به اینکه مشکلاتی که در سایت به وجود می‌آیند، تیم فنی و برنامه‌نویسی نیاز به تحلیل و بررسی دارند و ارسال تیکت، این امکان و زمان مناسب را فراهم می‌آورد تا درخواست شما با دقت بیشتر و نتیجه مطلوب‌تری انجام گردد.

 

آیا آرمانیک فقط یک شرکت طراحی سایت است؟

خیر طراحی سایت فقط بخشی از فعالیت آرمانیک می‌باشد. ما از ابتدای پروژه یعنی شروع کسب‌وکار و برگزاری جلسات مشاوره در کنار شما هستیم و می‌توانیم ایده‌‌های شما را کامل کنیم.
پس از تحویل پروژه که اولین قدم برای کسب‌و‌کار اینترنتی است، ما در زمینه تبلیغات آنلاین و بازاریابی نیز در کنار شما هستیم و خدمات بروز را ارائه می‌دهیم. این خدمات شامل تبلیغات گوگل، سئو و بهینه سازی سایت، ریپورتاژ خبری و ... می‌شوند.

 

آیا پس از تحویل سایت، آموزش برای کار با آن خواهیم داشت؟

پس از اینکه ما پروژه را تحویل می‌دهیم، مدیر سایت را به کانال آموزشی سی ام اس آرمانیک دعوت می‌کنیم. در این کانال، نحوه کار با پنل ادمین به طور کامل آموزش داده شده است. ما یک جلسه آموزش حضوری نیز داریم که پس از مشاهده تمامی ویدئوهای آموزشی برگزاری می‌گردد.

 

در آرمانیک چقدر برای طراحی سایت، زمان لازم است؟

زمان پیاده‌سازی پروژه‌ها کاملا بستگی به پکیج انتخاب‌شده توسط کارفرما دارد که این زمان در تمامی پکیج‌های آرمانیک قید شده و قابل مشاهده است. در صورتی که پروژه شما اختصاصی باشد، زمان پیاده‌سازی آن با توجه به امکانات آن برآورد و اعلام می‌گردد.

 

آیا در آرمانیک می‌توان با مدیر مجموعه، راحت در ارتباط بود؟

زمان عقد قرارداد، نام‌ای از طرف مدیرعامل مجموعه آرمانیک به کارفرمایان داده می‌شود که طی این نامه از اینکه آرمانیک را به عنوان پیمانکار و مجری پروژه خود انتخاب کرده‌اند، تشکر و قدردانی به عمل آمده است. در این نامه، شماره موبایل به همراه آدرس ایمیل مدیریت اعلام شده است تا دوستان بتوانند در صورت نیاز با ایشان در ارتباط باشند.

 

چرا شرکت آرمانیک سرویس‌های وردپرس و قالب‌های آماده را ارائه نمی‌دهد؟

سیستم وردپرس و سی ام اس اختصاصی هر کدام معایب و مزایای خود را دارند. اما هر کدام با توجه به نیازهای شما قابل استفاده و کارآمد هستند.
یکی از مهمترین دلایلی که آرمانیک، وردپرس را ارائه نمی‌دهد، نداشتن امنیت بالای آن است. سیستم‌های اوپن سورس مانند وردپرس به دلیل اینکه توسط یک تیم فنی نوشته نشده و برنامه‌نویسان زیادی در نوشتن افزونه‌های آن دخیل هستند، از امنیت بالایی برخوردار نیستند.

این سیستم برای شروع یک کسب‌و‌کار ابتدایی مناسب است. به دلیل اینکه آرمانیک، ارائه‌دهنده سرویس اختصاصی با کیفیت بالا و پروژه‌های جدی است، این سیستم را در روند و ارائه سرویس‌های خود ندارد.
 

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043