این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

مشتریان راضی

نظر سرکار خانم ولی زاده در خصوص طراحی سایت کاسپین تالک

نظر سرکار خانم ولی زاده در خصوص طراحی سایت کاسپین تالک

سلام، شادی ولی زاده هستم مدیر و موسس موسسه زبان های خارجی کاسپین تالک. فعالیت ما از سال 93 آغاز شد. درابتدا یک سایت مبتدی داشتیم اما به دلیل نارضایتی در سال 97 تصمیم گرفتیم یک سایت حرفه‌ای طراحی کنیم. بعد از تحقیق های صورت گرفته با آرمانیک آشنا شدیم و قرارداد بستیم و از این بایت بسیار خوشحال و راضی هستیم به دلیل اینکه دقیقا همون چیزی رو که مد نظر ما بود برای ما طراحی کردند. مهم‌ترین نکته‌ای هم که میتونم در این زمینه بگم پشتیبانی فروششون بود که بعد از طراحی سایت پله پله با ما جلو اومدن و همچنان بعد از یک سال هم همراه ما هستند و با ایده‌های خوب و جدیدشون سایت ما همواره در حال بروز رسانی هست. در آخر هم ممنونم از این گروه فوق العاده حرفه‌ای

نظر سرکار خانم هاتفی در خصوص طراحی سایت کافه ورزش

نظر سرکار خانم هاتفی در خصوص طراحی سایت کافه ورزش

هما هاتفی هستم، کارشناس فنی سایت کافه ورزش. سایت ما در زمینه فروش لوازم و تجهیزات ورزشی فعالیت دارد. طی سه سال گذشته سایت‌هایی با پلتفرم‌های مختلف داشتیم اما هیچکدوم به اون شکلی که ما می‌خواستیم نیاز ما و مشتریان ما رو برطرف نمی‌کردند و ما تصمیم گرفتیم طراحی سایت جدیدی رو بصورت اختصاصی برای مجموعه‌مون داشته باشیم. از طریق گوگل با شرکت آرمانیک آشنا شدیم و بصورت دورادور با مشتریان قبلی آرمانیک صحبت کردیم و متوجه شدیم که همشون رضایت خاطر دارند. در خصوص گرافیک سایتمون هم دقیقا مطابق با سلیقه ما بودند و مورد دیگری که خیلی برای ما اهمیت داشت پشتیبانی خیلی خوب و سریع آرمانیک بود و در نهایت همه‌ی اینها موجب جلب رضایت خاطر ما نیز شد.

نظر جناب آقای گائینی در خصوص طراحی سایت کاریزما اد

نظر جناب آقای گائینی در خصوص طراحی سایت کاریزما اد

گائینی هستم، مدیر سایت کاریزما اد. چند ماه پیش دنبال یک شرکت طراحی سایت بودم، شرکت‌های متفاوتی رو دیدم، نمونه کارهای گوناگونی رو دیدم تا با شرکت آرمانیک آشنا شدم. چیزی که برای من خیلی مهم بود خلاقیت در طراحی و نزدیک بودن به سلیقه‌ی من از همه جهت بود. نکات مثبتی که در آرمانیک وجود داره سر تایم تحویل دادن پروژه، پشتیبانی بالا و پیگیر بودنشان است و از طرفی با داشتن نیروهای جوان و متخصص، کارها سریع‌تر و درست و با خلاقیت بالا پیش می‌رود و موجب رضایت خاطر مشتری می‌شود.

نظر سرکار خانم اسفندیاری در خصوص طراحی سایت حاتم لو

نظر سرکار خانم اسفندیاری در خصوص طراحی سایت حاتم لو

اسفندیاری هستم، مدیر سایت لوله و اتصالات حاتم‌لو. از قبل سال 98 با شرکت آرمانیک آشنا شدیم و طراحی سایت شرکت ما رو انجام دادند که کاملا حرفه‌ای انجام شد و ما تا الان جواب‌های خیلی خوبی گرفتیم. از خدمات، پاسخگویی و پیگیری شرکت آرمانیک کاملا راضی هستیم و در نهایت نیز برای تیم خوب آرمانیک آرزوی موفقیت دارم. 

نظر جناب آقای حسینعلی در خصوص طراحی وبلاگ پت استور

نظر جناب آقای حسینعلی در خصوص طراحی وبلاگ پت استور

وحید حسینعلی هستم، مدیر سایت پت استور. زمینه فعالیت ما در پت استور، غذا و لوازم حیوانات خانگی (به صورت تخصصی سگ و گربه ) است. از سال 94 کار خود را شروع کردیم. در حین کار متوجه شدیم که صاحبان این حیوانات، سؤالات زیادی در مورد تغذیه و نحوه نگهداری آنها دارند. بنابراین برای پاسخ دادن به سؤال‌ها، به فکر راه‌اندازی یک وبلاگ در کنار فروشگاه افتادیم تا بتوانیم به راحتی نیاز مشتریان را رفع کنیم. به دلیل آشنایی قبلی که با مدیروب و آرمانیک داشتیم، تصمیم گرفتیم که این کار را به آنها بسپاریم. بسیار خوشحالیم که متخصصان این گروه توانستند رضایت ما را جلب کنند. آرمانیک به خوبی در تمام مراحل کار و پشتیبانی، ما را همراهی کرد.

نظر آقای پورقنبر در خصوص طراحی سایت توان نو

نظر آقای پورقنبر در خصوص طراحی سایت توان نو

علی پورقنبر، مدیرسایت توان نو هستم. سایت توان نو در زمینه تجهیزات پزشکی مشغول به فعالیت است. هدف ما این است که با ارائه برترین برند‌های تجهیزات پزشکی و مشاوره‌های تخصصی به افراد، آنها را در انتخاب تجهیزات پزشکی و درمانی مورد نیازشان، یاری کنیم. آشنایی ما با آرمانیک و مدیر وب، با خواندن یک مقاله از مدیر وب که در آن به معیارهای یک سایت استاندارد و خوب اشاره شده بود، شکل گرفت. خوشبختانه ما با شرکت آرمانیک آشنا شدیم و از ابتدای سال 97، همکاری را با آنها آغاز کردیم. متخصصان این شرکت طراحی سایت، در تمام مراحل کار به صورت تنگاتنگ با ما در ارتباط بودند. به خوبی تمامی سؤالات و مشکلات ما را شنیده و برای پاسخ و رفع آنها تلاش کردند و من از این بابت بسیار سپاسگزارم.

02171057043