این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

تولید محتوا

پس از طراحی سایت، مهمترین و اولین قدمی که باید بردارید، تولید محتوای مناسب است. باتوجه به رقابتی‌شدن کسب‌و‌کارها در اینترنت، تولید محتوا می‌تواند در پیشرفت سایت شما بسیار تاثیرگذار باشد. تولید محتوای باکیفیت و منحصربه‌فرد می‌تواند با مخاطبان سایت شما ارتباط برقرار کند؛ همچنین گوگل، سایت شما را به عنوان یک وب‌سایت فعال و پویا شناسایی می‌کند که این امر در سئو تاثیر مستقیم خواهد داشت و باعث رشد سریع‌تر شما به صفحه اول گوگل می‌گردد. بعد از اینکه توانستید اعتماد مشتریانتان را به خود جلب کنید، به بهترین نتیجه یعنی فروش بیشتر می‌رسید. ما در آرمانیک این خدمت را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهیم.

تولید محتوا

تولید محتوای حرفه‌ای

از زمانی که اینترنت توانسته جایگاه ویژه‌ای را در میان زندگی افراد و البته کسب‌وکارها به خود اختصاص دهد، طراحی وب‌سایت به یک امر ضروری برای هر کسب‌وکاری تبدیل شده است. امروزه، تقریبا همه کسب‌وکارها برای خود یک سایت راه‌اندازی کرده اند و از طریق آن به ارائه خدمات و محصولات خود می‌پردازند. زمانی که حرف از طراحی وب‌سایت به میان می‌آید، اولین و مهمترین مسئله‌ای که باید به آن توجه شود، تولید محتوا است. 

تولید محتوا برای وب‌سایت به قدری اهمیت دارد که به جرات می‌توان گفت محتوای یک سایت، پادشاه است و پادشاه نیز باقی می‌ماند. حال شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا تولید محتوا تا این اندازه اهمیت دارد؟ پاسخ ساده است: «گوگل، سایت‌های به‌روز را دوست دارد ... سایت‌هایی که حرفی برای گفتن داشته باشند ... سایت‌هایی که بتوانند با محتوای خود، پاسخ‌گوی نیازهای کاربران خود باشند ... وب‌سایت بدون محتوا، از نظر گوگل هیچ ارزشی ندارد ... و در نهایت می‌توان گفت که محتوای سایت شما، سرنوشت شما را تشکیل و تغییر می‌دهد.» 

به جرات می‌توان گفت که اگر وب‌سایت شما از هر نظر (قالب و سئو و بک لینک) عالی باشد، اما محتوا نداشته باشد، با شکست روبه‌رو خواهد شد. به دلیل اهمیت بالایی که تولید محتوا دارد و تقریبا همه افراد نیز از این اهمیت آگاهی دارند، رقابت بالایی در این حوزه وجود دارد. اما با وجود این رقابت جدی، هنوز هم در زبان فارسی محتوا بسیار کمیاب است و بی شک در چنین شرایطی با یک محتوای خوب و ساده می‌توان به درآمد رسید. 

produce content

 

افراد زیادی وجود دارند که فکر می‌کنند تولید محتوا، کار بسیار ساده‌ای است و هر فردی می‌تواند به راحتی این کار را انجام دهد، در حالی که این تصوری کاملا اشتباه است. شاید هر فردی بتواند یک مطلب بنویسد، اما نوشتن مطلبی که بر پایه اصول و قواعد باشد و بتواند کسب درآمد کند، کار هر فردی نیست و به تخصصی و مهارت نیاز دارد. در تولید محتوا باید به جنبه‌های زیادی توجه داشته باشید، محتوای شما باید طوری باشد که مخاطب به آن اعتیاد پیدا کند! باید محتوایی بنویسید که اگر برای مدتی مطلبی روی سایت خود قرار ندهید، مخاطب شما احساس خلاء داشته باشد. باید کلمات کلیدی مناسبی را انتخاب کنید، هدف داشته باشید و خیلی موارد دیگر که باید در این زمینه در نظر بگیرید. هر فردی نمی‌تواند تمام جنبه‌ها را در نظر بگیرد و یک محتوای پول‌ساز بنویسد!

شاید شما نیز این عبارت را شنیده باشید که: کار را باید به کاردان سپرد! 

درست است. کار تخصصی را باید به فرد متخصص بسپارید تا وقت و هزینه شما هدر نرود و بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید. تیم آرمانیک از افراد متخصصی تشکیل شده است که کار تولید محتوای سایت شما را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند و با در نظر گرفتن تمامی جنبه‌های این حوزه می‌توانند یک محتوای پول‌ساز را به مشتریان خود ارائه دهند. پس اگر شما نیز می‌خواهید گوگل، سایت شما را دوست داشته باشد و آن را در نتایج جستجوی خود نشان دهد، تولید محتوای سایت خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

شما می‌توانید لیست قیمت‌ها و پلت همکاری ما را در جدول زیر مشاهده کرده و پلن مناسب خود را انتخاب و کار خود را از همین امروز شروع کنید:

  پلن 1 پلن 2 پلن 3 پلن 4 پلن 5
 سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین
 قیمت 890.000 تومان 1.610.000تومان 2.340.000 تومان 3.040.000 تومان 3.740.000 تومان
زمان اجرای پلن 1 ماه 1 ماه 1 ماه 1 ماه 1 ماه
تحلیل و انتخاب کلمه کلیدی مناسب          
تولید و انتشار مقالات اختصاصی  4 عدد  8 عدد  12 عدد  16 عدد 20 عدد 
بهینه‌سازی مقالات برای گوگل          
ایجاد عکس شاخص اختصاصی          
شخصی‌سازی عکس‌های داخلی مقالات          

 

 

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043