این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت چاپ و تبلیغات

اهمیت طراحی سایت چاپ و تبلیغات دقیقاً به اندازه اهمیت خود این شغل و حرفه است. سایت چاپ و تبلیغات می‌تواند آینه یا ویترینی از خدمات شما باشد. ویترینی که اولین دید کاربر نسبت به رزومه کاری شما خواهد بود. اگر برای کسب و کار خود به دنبال یک ویترین زیبا و خیره‌کننده، هستید، باید نکات مهمی را از قبل در نظر داشته باشید.

طراحی سایت چاپ و تبلیغات

تمام نیازمندی‌های طراحی سایت چاپ و تبلیغات

طراحی سایت چاپ و تبلیغات کار بسیار خاصی است. این دسته از شرکت‌ها خدمات بسیار ویژه‌ای در اختیار کاربران قرار می‌دهند که ارائه ی آنها نیاز به سایت خاصی دارد. سایتی که هم از نظر زیبایی شرایط لازم برای معرفی این خدمات را داشته باشد و هم از نظر شرایط و امکانات در وضعیت مناسبی قرار گیرد. این دسته از شرکت ها علاوه بر اینکه خدمات بسیار متنوعی دارند، می‌بایست انتظارات مختلفی از کاربران را نیز برآورده نمایند. تمام این انتظارات باید در سایت گنجانده شود تا کاربران خیلی راحت به آنها دسترسی پیدا کنند.

 

 


 

 

 

 

اگر در‌‌صدد طراحی سایت چاپ و تبلیغات هستید و به دنبال یک الگوی مناسب برای این منظور می‌گردید، در این مقاله با شما همراه هستیم تا این چالش را برای همیشه برطرف کنیم. با نکاتی که در ادامه بیان خواهیم کرد، شما می‌توانید یک قدم بزرگ برای داشتن بهترین سایت برای کسب و کار خود بردارید.

 

قبل از هر چیزی باید نیازهای خود را بشناسید

یک شرکت چاپ و تبلیغات چه خدماتی را به کاربران خود ارائه می‌دهد و کاربران چه انتظاراتی از این شرکت‌ها دارند؟ از فرآیندهای مربوط به داخل شرکت گرفته تا مراحلی از خدمات که مربوط به خود کاربر است، همگی باید به صورت کامل و جامع در سایت مورد ارزیابی قرار گیرند. این دسته از شرکت‌ها معمولاً با اطلاعات بسیار زیادی نیز سر و کار دارند که لازم است همه آنها سازماندهی مناسبی داشته باشند و امکاناتی برای این منظور در سایت لازم است.
از این جهت لازم است تا کاربران حتماً قبل از اقدام برای داشتن یک سایت در این زمینه نیازمندی‌های خود را به صورت کامل برای آن بررسی کنند. از امکانات لازم گرفته تا خدماتی که باید به مشتریان ارائه نمایند، همگی باید در این نیازمندی‌ها لیست شده و قبل از اقدام برای طراحی درباره آنها با طراح به صحبت پرداخته شود. برای اینکه بتوانید یک سایت عالی و درخور داشته باشید، این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

شناسایی کاربران، قدم دوم برای طراحی سایت چاپ و تبلیغات

طراحی سایت از چند جنبه حائز اهمیت است. ریسپانسیو بودن برای پلتفرم‌های موبایلی، بهینه بودن برای سئو، کاربر پسند بودن و چندین جنبه دیگر که باید در هنگام مشورت با طراح به آنها دقت کنید. برای اینکه بتوانید تمام این جنبه‌ها را به صورت کامل و جامع در سایت خود رعایت کنید، نیاز است تا کاربران خود را شناخته و سلایق آنها را بدانید. این امر تنها راهی است که با استفاده از آن سایت شما درنهایت به‌صورت بهینه برای کاربران خواهد بود. ابتدا باید سن و سال کاربران را ارزیابی نموده و سپس بخش‌های مختلف سایت را بر اساس نیازمندی‌هایی که می‌توانند داشته باشند، تنظیم کنید.

 

 


 

 

 

 

ویژگی‌های لازم در یک سایت چاپ و تبلیغات

اما یک سایت چاپ و تبلیغات باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد و چه امکاناتی برای آن ضروری است؟ شناخت این ویژگی‌ها و امکانات قدم بسیار بزرگی برای داشتن یک سایت عالی در این زمینه است. از اصلی‌ترین ویژگی‌های لازم برای یک سایت چاپ و تبلیغات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
چنین سایتی باید بسیار زیبا و واکنش گرا طراحی شود.
داشتن ایده‌های جذاب گرافیکی یکی دیگر از ملزومات چنین سایت هایی است. با توجه به نوع خدمات این امر می‌تواند تأثیر بسیار زیادی روی کیفیت سایت شما و جلب نظر کردن آن داشته باشد.
محاسبه قیمت و وزن سفارش‌ها یکی دیگر از مواردی است که کاربران چنین خدماتی به آن نیاز دارند. اگر این گزینه در سایت شما وجود نداشته باشد، عملاً نمی‌توانید با رقبا رقابت کنید.
امکان ثبت مستقیم سفارش‌ها و بایگانی آنها در سایت نیز لازمه نظم دادن به اطلاعات در چنین سایت‌هایی است.

 

اهمیت آنالیز رقبا برای طراحی سایت چاپ و تبلیغات

یکی دیگر از مراحلی که قبل از طراحی سایت شرکت خود باید انجام دهید، آنالیز رقبا است. رقبای خود را در بازار شناسایی کرده و سایت‌های اینترنتی آنها را به صورت کامل مورد ارزیابی قرار دهید. این امر باعث می‌شود تا به صورت کامل هم به نیازمندی‌های لازم برای سایت واقف شوید و هم از همان ابتدا یک رقابت بسیار عالی با آنها داشته باشید.
با استفاده از آنالیز رقبا می‌توانید اطلاعات زیر را برای سایت خود استخراج نمایید:
 در درجه اول می‌توانید کلمات کلیدی اصلی مربوط به سایت خود را پیدا کنید. این امر باعث می‌شود تا از همان ابتدا سایت خود را طوری برنامه‌ریزی کنید که سئوی آن مطابق با استاندارد های لازم باشد.
 همچنین می‌توانید شرایط مورد نظر کاربران آنها را نیز بدانید. کمبودهایی که از نظر کاربران آنها مطرح است، می‌تواند تبدیل به یک نقطه قوت برای سایت شما شود؛ همچنین نقاط قوت آنها از دید کاربران را باید برای سایت خود داشته باشید.
امکان تشخیص هرچه بهتر صفحات فرود اصلی یکی دیگر از مزیت‌های آنالیز رقبا است که می‌توانید به آن نیز دسترسی داشته باشید.
آنالیز سایت‌های رقبا در اینترنت با استفاده از ابزارهای رایگانی مانند گوگل آنالیتیکس انجام می‌شود. اگر تخصص و دانش کافی برای استفاده از این ابزار و موارد مشابه با آن را ندارید، می‌توانید از متخصصین کمک بگیرید. این امر می‌تواند کمک بسیار بزرگی برای شما در طراحی سایت چاپ و تبلیغات باشد.

 


 

 

 

آرمانیک ایده‌ای نو برای طراحی سایت چاپ و تبلیغات

در انتهای این مقاله قصد داریم شما را با خدمات یکی از بهترین مجموعه‌های طراحی سایت در ایران آشنا کنیم که با استفاده از خدمات آنها می‌توانید در طراحی سایت چاپ و تبلیغات بهترین شرایط را برای خود ایجاد کنید. مجموعه‌ی آرمانیک با تکیه بر دانش متخصصین خود و همچنین تجربه‌ی بالایی که در سال‌های گذشته از طراحی سایت‌های مختلف به دست آورده است، زمینه ساز یک شروع عالی و موفق در اینترنت برای هر شرکتی خواهد بود. این مجموعه را می‌توانید با نشانی www.armanic.net در اینترنت جستجو کنید.

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043