این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

مشاورین املاک

   طراحی سایت املاک: این نرم ­افزار 100% تحت وب پیاده­ سازی شده است و بر اساس نیازهای تحلیل شده مشاورین املاک شکل گرفته است. اگر یک دفتر مشاور املاک دارید که در آن مشاورین زیادی مشغول به فعالیت هستند و یا در حوزه خدمات املاک فعالیت دارید و می­خواهید این خدمات را تحت وب نیز ارائه نمائید ما برای شما یک نرم­ افزار تمام عیار را پیاده سازی کرده ­ایم.  

 مشاورین املاک

محصول مشاور املاک یک سیستم فایل قوی که شما می­توانید با ارائه فایل­ ها در قالب فایل معمولی یا ویژه در آمد در مقابل نمایش اطلاعات کامل فایل­ ها در آمد کسب کنید.

همچنین می­توانید برای مشاورین خود و یا مشاور املاکی که تمایل به ارائه فایل­ ها خود دارد نیز بستری را فراهم نمائید تا بتواند با ساخت یک زیر دامنه برای خود صفحهای داشته و فایل ­های مسکن خود را ارائه کند برای این بخش نیز روشهای در آمد زائی در نظر گرفته شده است که با توجه به نیاز شما می­تواند فعال شود به جرات می­توان گفت یکی از قوی­ترین سیستم­ های املاک آنلاین که تاکنون در ایران پیاده ­سازی شده است و بیش از 6 روش مختلف کسب در آمد در آن پیش ­بینی شده است پیش روی شماست.

در این سیستم شما می­توانید از جانب مشاورین املاک، دیگر که در سایت شما عضو می­شوند و کاربران که برای دیدن اطلاعات کامل نیاز به شارژ حساب دارند و همچنین برای فایل­ های فروش فوری که نیاز به نمایش در صفحه اصلی دارند درآمد کسب نمائید همچنین بخش فایل­های طلائی نیز یک فرآیند مجزای درآمد زائی محسوب می­شود.

می خواهید بدانید دیگران درباره ما چه می گویند. بخش ویدئوی مشتریان را مشاهده نمایید.

سوالاتی که ممکن است بخواهید پاسخ آنها را بدانید.

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043