این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت گردشگری

خدمات رزرو آنلاین چه برای بلیت‌های مسافرتی و چه برای اسکان و اقامت، خاطر آسوده‌تری برای مسافرین به دنبال خواهد داشت. برای چنین اقدامی نیاز به استفاده از خدمات سایت خواهید داشت. طراحی سایت گردشگری قدمی بزرگ برای توسعه فعالیت‌های گردشگری است. غفلت از این طراحی و یا داشتن یک طراحی نامناسب می‌تواند تمام زحمات شما را از بین ببرد.

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت و داشتن یک سایت اینترنتی برای هر کسب و کار امری ضروری است. لازمه‌ی داشتن رونق در دنیای تجارت امروزی فعالیت در همه‌ی عرصه‌ها است که یکی از مهمترین این عرصه‌ها، اینترنت و دنیای آن است. گردشگری نیز از جمله کسب و کارهایی است که بدون سایت عملاً نمی‌توان در آن موفق بود؛ اما طراحی سایت گردشگری نیاز به چه آیتم‌ها و نکاتی دارد و برای طراحی چنین سایتی باید به چه اصولی دقت کنیم؟ در این مقاله شما را با ویژگی‌ها و المان‌های مورد نیاز برای یک سایت گردشگری آشنا خواهیم کرد و همچنین درنهایت یکی از بهترین مجموعه‌ها را نیز برای ارائه‌ی این خدمات به شما معرفی می‌کنیم که با استفاده از خدمات آنها می‌توانید در عین کسب مزیت‌های بسیار بالا، در سئو‌‌ی سایت خود نیز عملکرد ایده آلی داشته باشید.

 

 

 

 

 

ضروریت طراحی سایت گردشگری

اینترنت و شبکه‌های مجازی به خودی خود در حال حاضر در میان اکثریت کاربران رواج پیدا کرده است. این مهم باعث شده است تا بسیاری از کاربران کارهای خود را با استفاده از این امکانات تسهیل نمایند که یکی از این کارها نیز مسائل مربوط به گردشگری است. در حال حاضر کاربران ترجیح می‌دهند تا قبل از اینکه قدم از قدم بردارند، تمام مراحل مربوط به سفر خود را از طریق اینترنت انجام دهند. از خرید بلیط‌ها گرفته تا رزرو هتل و حتی برنامه‌ریزی برای حضور در شهر مقصد معمولاً از طریق اینترنت انجام می‌پذیرد.
از این جهت در صورت عدم استفاده از سایت گردشگری عملاً چنین کسب و کاری فلج می‌شود و هیچ شانسی برای موفقیت در میان رقبای سرسخت باقی نخواهد ماند. طراحی سایت گردشگری باعث می‌شود تا کاربران خیلی راحت تمام مراحل مدنظر خود را از قبل انجام دهند و با خیالی راحت از خدمات شما استفاده کنند. به همین دلیل لازم است تا با نکات طراحی سایت گردشگری نیز آشنا شوید.

 

ویژگی‌های لازم برای طراحی سایت گردشگری

به‌عنوان اولین نکات مهم برای طراحی سایت گردشگری باید به ویژگی‌های مورد نیاز برای چنین سایتی اشاره کنیم. سایت گردشگری ازجمله سایت‌های بسیار خاصی است که با هیچ یک از سایت‌های معمول اعم از سایت‌های فروشگاهی و یا آموزشی شباهت ندارد بلکه نیاز به آیتم‌ها و المان‌های متفاوتی دارد. از مهمترین ویژگی‌های مربوط به سایت گردشگری می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اولین ویژگی برای چنین سایتی داشتن یک قالب گرافیکی بسیار عالی و جذاب است. قالب گرافیکی مورد نظر باید با روحیات سفر و گردشگری طراحی شده باشد و از این گذشته تداعی کننده لذت سفر به بازدیدکنندگان باشد.
 • طراحی المان‌های مختلف مورد نیاز برای ارائه‌ی اطلاعات مربوط به یک سفر و شرایط اقامت نیز اهمیت خاص خود را در چنین سایتی خواهد داشت.
 • طراحی بخش‌هایی برای تور مجازی یکی از مهمترین ویژگی‌هایی است که می‌توان از یک سایت گردشگری انتظار داشت. این مهم باعث می‌شود تا کاربران بیش از پیش به سفر کردن ترغیب شوند و از خدمات چنین سایتی استفاده کنند.
 • طراحی بخش‌هایی برای جستجو با استفاده از فاکتورهای مختلف را نیز می‌توان یک بخش مهم برای طراحی سایت گردشگری دانست. در این سایت کاربر باید متناسب با نیاز و شرایط مورد نظر خود به دنبال یک تور مناسب باشد. این موضوع مستلزم داشتن امکان جستجوی پیشرفته برای کاربر خواهد بود.
 • در حال حاضر استفاده از پلتفرم‌های موبایلی بسیار محبوب شده و خیلی از افراد برای هماهنگ کردن توری‌های مسافرتی خود از موبایل استفاده می‌نمایند. از این رو سایت مورد نظر باید برای گوشی موبایل نیز بهینه ‌شده باشد. ریسپانسیو بودن سایت برای خدمات گردشگری اهمیت بسیار زیادی دارد.
 • بخش نظرات کاربران پویا یکی دیگر از مهمترین بخش‌های سایت گردشگری است که لازم است به آن نیز اشاره کنیم.


 

 

 

 

امکانات مورد نیاز در سایت گردشگری

اما برای داشتن یک سایت گردشگری جذاب نیاز به تعبیه چه امکاناتی در آن هستیم؟ اطلاع از این امکانات باعث می‌شود تا در زمان طراحی سایت گردشگری بتوانید تمام نیازمندی های کسب کار خود را در اختیار داشته باشید. نیاز است تا این سایت‌ها حداقل امکانات زیر را برای کاربر ایجاد نمایند:

 • معرفی تورها و خدمات سایت به زبان‌های مختلف و چند زبانه بودن سایت
 • اطلاعاتی قیمتی بروز اقامتی و بلیط‌ها
 • چک لیست‌های مورد نیاز برای سفر مخصوصاً برای کسانی که تجربه‌ی خوبی در سفر و گردشگری ندارند.
 • استفاده از عکس‌های منحصر به فرد و خاص برای جذب بیشتر مخاطب
 • بخش مربوط به زمان‌بندی سفر از شهرهای مختلف نسبت به هم
 • امکان استفاده از لیدر برای تورها
 • امکان پرداخت اینترنتی هزینه‌ها
 • امکان آگاهی از اطلاعات و زمان سفر از طریق ایمیل یا اس ام اس
   

 

 

 

 

طراحی سایت گردشگری با آرمانیک

با اهمیت طراحی سایت گردشگری برای این کسب و کار آشنا شدید و اکنون می‌دانید که این کسب و کار چقدر به این مهم نیاز دارد. همچنین سعی کردیم تا مهمترین نکات و موارد مورد نیاز برای یک سایت گردشگری را نیز با شما در میان بگذاریم. با دقت به این موارد می‌توانید در همان قدم اول بهترین شرایط را برای حرفه‌ی خود ایجاد کنید. تکمیل کننده‌ی اطلاع از این نکات و ویژگی‌ها، استفاده از خدمات بهترین طراح سایت گردشگری است. کسی که هم با این کسب و کار آشنا است و هم به اصول و قواعد سئو مسلط باشد.
مجموعه‌ی آرمانیک با در اختیار داشتن نیروهای حرفه‌ای و آموزش دیده، تجربه‌ی بسیار زیادی در زمینه‌ی طراحی سایت گردشگری دارد و این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا با استفاده از این خدمات بتوانید بهترین نوع سایت اینترنتی برای گردشگری را در اختیار داشته باشید. یکی از مهمترین مزیت‌های استفاده از خدمات این مجموعه در اختیار داشتن پیشنهادات بسیار جذاب برای چنین سایتی است. اگر سری به سایت مجموعه آرمانیک به آدرس www.armanic.net بزنید، به‌خوبی با تجربه بالای آنها آشنا خواهید شد.
 

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043