این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت صنعتی

صنایع به دلیل عدم ارتباط حضوری خیلی زیاد با کاربران شخصی، شرایط متفاوتی برای معرفی خود در جامعه دارند. طراحی سایت صنعتی یکی از بهترین و اصلی‌ترین راه‌حل‌ها برای این معرفی است. از این رو باید اهتمام بسیار خاصی برای آن داشته باشید. از طراحی لوگو گرفته تا عکس‌های مربوط به این سایت‌ها، همگی باید در سطح بسیار ویژه‌ای قرار داشته باشند.

طراحی سایت صنعتی

گام به گام با طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی برای شرکت‌های ارائه دهنده‌ی این خدمات و کسب و کارها اهمیت بسیار زیادی دارد. چنین مجموعه‌هایی لازم است تا با استفاده از سایت اینترنتی با کاربران و مشتریان خود در ارتباط باشند. به جهت گسترده بودن محدوده‌ی جغرافیایی کاربران این مجموعه‌ها و در کنار آن امکان ارائه‌ی خدمات به کشورهای خارجی، داشتن یک سایت ایده آل برای این منظور اهمیت بسیار زیادی دارد.
با توجه به چالش‌هایی که طراحی سایت صنعتی با خود به همراه دارد، نیاز است تا کاربران حتماً برای این منظور از خدمات بهترین مراکز ارائه دهنده‌ی خدمات طراحی سایت استفاده نمایند. یکی از مجموعه‌های دانش بنیانی که در سال‌های اخیر بهترین کیفیت خدمات را در این باره به نمایش گذاشته است، مجموعه‌ی آرمانیک است. در ادامه مراحل طراحی سایت صنعتی را در این مجموعه به صورت گام به گام تشریح خواهیم نمود.

 

 

 

 

قدم اول: نیاز سنجی و برنامه‌ریزی اولیه

برای شروع، این مجموعه در یک جلسه‌‌ی آنلاین یا حضوری به نیاز سنجی کاربر می‌پردازد. در این جلسه تمام خواسته‌های مشتری مورد ارزیابی و چالش قرار می‌گیرد و پیشنهاداتی برای بهتر کردن این نیازها ارائه می‌شود. این مرحله از طراحی سایت صنعتی اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا مشخص کننده‌ی روند کار تا انتها خواهد بود. مجموعه‌ی آرمانیک با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی طراحی سایت و داشتن تجارب کاری متعدد برای ارائه‌ خدمات به مراکز صنعتی، با زیر و بم این شرکت‌ها و کارخانه‌ها آشنا بوده و مشاوره‌های لازم را به کارفرما ارائه می‌دهد.

 

قدم دوم: تحقیق و بررسی محتوای مورد نیاز

در مرحله دوم نوبت به بررسی محتوای مورد نیاز برای سایت می‌رسد. در این مرحله طرفین باید ایده اولیه قالب سایت را باهم توافق کنند و محتوای مورد نیاز اولیه برای آن نیز در دستور تولید قرار گیرد.

  • عکس‌های اولیه‌ای که برای سایت ممکن است مورد نیاز باشد.
  • محتوایی مانند درباره ما، تماس با ما و مواردی از این دست که در این سایت‌ها لازم است باید در دستور انجام قرار گیرد.
  • صفحات فرود اصلی تعیین ‌شوند.
  • محتوای اولیه مورد نیاز برای بارگذاری در سایت مشخص شود و در دستور تولید قرار گیرد.
  • طراحی لوگو در صورت نیاز در این مرحله صورت می‌پذیرد.

درواقع این مرحله به نوعی فراهم کننده‌‌ی اطلاعات اولیه‌ی مربوط به سایت است که بسته به نوع سایت تعیین می‌شود. نوع کسب و کار نیز در تهیه‌‌ی محتوا در این مرحله تأثیر خواهد داشت.
در این مرحله همچنین مجموعه آرمانیک با استفاده از ابزارهای سئو، به تحلیل رقبای کسب و کار شما نیز می-پردازد و ایده‌هایی برای رقابت بهتر با آنها را به شما ارائه می‌نماید. در آنالیز رقبا بسیاری از المان‌های مورد نیاز برای سایت صنعتی مورد نیاز ممکن است تغییر کند و شرایط برای شما بهتر شود.

 

قدم سوم: طراحی‌های اولیه‌ی گرافیکی مورد نیاز برای سایت

سومین قدمی که برای طراحی سایت صنعتی با همکاری با سایت آرمانیک خواهید داشت، مشاهده بنرها و طرح‌های گرافیکی اولیه‌ی مورد نیاز برای سایت است. تمام تصمیم گیری‌های مرحله قبلی در این مرحله به اجرا در می‌آیند و کاربر طرح‌های اولیه مورد استفاده در سایت را مشاهده خواهد کرد. المان‌های مورد نیاز برای صفحه اصلی سایت و نیازمندی‌های دیگری که برای ران کردن سایت لازم است در این مرحله تدوین می‌شوند.
 

 

 

 

 

قدم چهارم: طراحی قالب اولیه و دموی سایت

در مرحله چهارم شما می‌توانید قالب اولیه و دموی سایت خود را مشاهده کنید. تا طراحی نهایی هنوز فاصله زیادی وجود دارد اما در این مرحله قالب اولیه به کارفرما نشان داده می‌شود. در این قدم کارفرما می‌تواند آخرین تصمیمات را درباره قالب نهایی سایت بگیرد. با مشاهده دموی سایت این تصمیم‌گیری راحت‌تر خواهد بود. البته در آینده نیز امکان تغییر در ساختار سایت وجود خواهد داشت اما کد نویسی سایت بعد از این مرحله آغاز شده و به نوعی در این مرحله است که اسکلت‌ بندی اصلی سایت شما شکل می‌گیرد.

 

قدم پنجم: کد نویسی سایت

در مرحله بعدی و قدم پنجم از طراحی سایت صنعتی در آرمانیک، نوبت به کد‌ نویسی آن می‌رسد. این مرحله حساس‌ترین مرحله از این طراحی است و نیاز به تخصص و تجربه بسیار زیادی دارد. انجام کد نویسی سایت بدون داشتن تخصص لازم اصلاً ممکن نیست و انجام آن بدون تجربه نیز چالش‌های خاص خود را خواهد داشت. ممکن است کد نوشته شده خیلی سنگین باشد و سایت را کند کند. بهینه نبودن برای سئو و مواردی از این دست نیز از ایرادات طراحی سایت صنعتی بدون داشتن تجربه‌ی لازم است. از این رو طراح هم باید تجربه لازم و هم تخصص بالایی را برای این مرحله داشته باشد.

 

قدم ششم: ورود اطلاعات اولیه

در مرحله بعدی نوبت به وارد کردن اطلاعات اولیه‌ای است که در قدم‌های قبلی تهیه شده است. تمام عکس‌ها و بنرها، محتوای اصلی سایت و تمام اطلاعات از پیش آمده شده در این مرحله در سایت بارگذاری می‌شوند.

 

 

 

 

قدم هفتم: بازنگری و رفع ایرادات

بعد از پایان بارگذاری محتوای اولیه دوباره نوبت به یک جلسه‌ی حضوری یا آنلاین با کارفرما می‌شود. در این مرحله تمام شرایط سایت دوباره بررسی می‌شود و جاهایی که از نظر کارفرما بهتر است شرایط دیگری داشته باشد، اصلاح خواهد شد. در این مرحله نیز شما می‌توانید مشاوره و راهنمای متخصصین مجموعه آرمانیک را کنار خود داشته باشید.

 

آخرین مرحله: آموزش کار با سایت و بعد هم پشتیبانی

درنهایت با تکمیل شدن تمام موارد سایت نوبت به آموزش نحوه‌ی استفاده از سیستم مدیریت محتوای سایت می‌رسد. در این مرحله شما می‌بایست به‌صورت کاملاً دقیق با نحوه‌ی استفاده از سیستم مدیریت محتوای سایت خود آشنا شوید. همچنین این امکان را نیز خواهید داشت تا افزونه‌ها و موارد خواسته شده را روی سایت خود پیاده کنید. البته پشتیبانی این مجموعه همچنان بعد از اتمام آموزش‌های این مرحله نیز ادامه خواهد داشت.
 

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043