این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت آرایشگاهی

طراحی سایت آرایشگاهی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟سایتی که دارید باید چگونه باشد که نیاز های مشتریانتان برطرف شود؟ طراحی سایت آرایشگاهی به شما کمک میکند در حرفه‌ی خود با بهترین روش ها دیده شوید. بهترین راه برای جذب مشتری به سمت سایت آرایشگاهتان این است که نیاز هایشان را شناسایی و برطرف کنید و فضایی جذاب برای آنها ایجاد کنید تا وقتی به صفحه شما مراجعه میکنند دوست داشته باشند که قسمت های مختلف سایت را بازدید کنند. حال شاید سوالتان این باشد که،چه نیازهایی میتوانند داشته باشند که لازم نباشد حضوری برطرف کنید؟چه کاری در طراحی سایت آرایشگاهی میتوان انجام  داد تا رضایت بازدید کنندگان بیشتر شود؟ ما به شما خواهیم گفت که سایت شما چه بخش هایی باید داشته باشد که نیازهای بازدید کنندگان را برطرف کرده و آنها را به مشتری بالقوه تبدیل کند.

طراحی سایت آرایشگاهی

بخش های مختلف در طراحی سایت آرایشگاهی:

1- صفحه اصلی:

در صفحه اصلی می بایست شرح کلی خدمات یا محصولات خود را ارائه کنید. به طوریکه هر کسی وارد سایت شما میشود بداند که کار شما چیست و ببیند که نیاز او در سایت شما برآورده میشود یا خیر.

مثلا اگر محصولی برای فروش دارید یا خدماتی جدا گانه برای داماد یا عروس انجام  میدهید، شرح مختصری از آنها را در دسته بندی مشخص قرار دهید. پیشنهاد ما به شما این است که در صورت انجام خدمات عروس یا داماد تالارهایی را برای معرفی در سایت خود قرار دهید که مناسب با شرایط مختلف مشتریانتان باشد. اینکار باعث میشود تا خیلی از مشتریان دیگر نیاز به پیدا کردن تالار نداشته باشند و به آن تالارهایی گفته شده توسط شما مراجعه کنند.

2- بخش نوبت دهی آنلاین:

این روزها که همه با اینترنت سرو کار دارند و خیلی از کارهای خود را با اینترنت انجام میدهند بسیار راحت تر هستند که بجای تماس یا مراجعه حضوری درخواست نوبت خود را به صورت آنلاین انجام دهند. پس چه بهتر است شما این موضوع را هم در طراحی سایت آرایشگاه در نظر داشته باشید.

3- بخش محصولات:

شاید برخی افراد تمایل نداشته باشند توسط آرایشگاه امور خود را انجام دهند، پس بهتر است به فکر بخشی در طراحی سایت باشید که همان محصولاتی که کیفیتشان مورد تایید شماست و خودتان استفاده میکنید برای فروش قرار دهید

در این بخش میتوانید محصولات مربوط به کارتان مانند رنگ مو،ماسک و حتی وسایلی مانند سشوار،شانه و …را برای فروش بگذارید.

4- بخش نمونه کارها:

بسیاری از افراد برای اینکه بدانند شما از عهده‌ی خواسته‌های آنها برمی‌آیید دوست دارند به نمونه کارهایی که توسط شما انجام شده مراجعه کنند. پس بهتر است در طراحی سایت خود یک صفحه ی مشخص را به نمونه کارهای خود اختصاص بدهید.

5- بخش دانستنی ها:

این بخش اهمیت زیادی دارد چرا که افراد برای کسب اطلاعات راجع به چیزهایی که نیاز دارند پیرامون کار شما بدانند به این بخش مراجعه میکنند و اگر محتوای خوبی داشته باشد باعث میشود مدت زمان بیشتری در سایت شما باشند و این تاثیر مطلوبی در بازدید از سایت شما دارد.

6- بخش تماس باما:

در این بخش شما باید اطلاعات تماس خود را قرار بدهید.این اطلاعات شامل آدرس محل کار و شماره های تماس و … میباشد.

مزایای طراحی سایت آرایشگاهی

  • تازه بودن بازارکار در اینترنت
  • کسب و کار شما محدود به منطقه خودتان نمیباشد بلکه میتوانید در سطح شهر یا کشور محبوب شوید
  • میتوانید با استفاده از سایت بیشتر دیده شوید و برند سازی کنید
  • برای فروش اینترنتی خود نیازمند مغازه یا انبار نیستید
  • میتوانید درصدی را از تالارها یا فیلم بردارانی که معرفی میکنید دریافت کنید
  • اگر در طراحی سایت آرایشگاهی شما بخش فروش راه اندازی شده باشد،خیلی از مشتریانی که فقط میخواهند وسائط مربوطه را بخرند به سمت خود جذب میکنید

 

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحهدرخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره را پر نمایید و یک جلسه مشاوره رایگان مهمان ما باشید