این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت آرایشگاهی

طراحی سایت آرایشگاهی، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟سایتی که دارید، باید چگونه باشد که نیازهای مشتریانتان برطرف شود؟ طراحی سایت آرایشگاهی، به شما کمک می‌کند در حرفه‌ خود با بهترین روش‌ها دیده شوید. بهترین راه برای جذب مشتری به سمت سایت آرایشگاهی، این است که نیازهای مخاطبین خود را شناسایی و برطرف کنید و فضایی جذاب برای آنها ایجاد کنید تا وقتی به صفحه شما مراجعه می‌کنند، دوست داشته باشند که قسمت‌های مختلف سایت را بازدید نمایند. حال شاید سوالتان این باشد که چه نیازهایی می‌توانند داشته باشند که لازم نباشد حضوری برطرف کنید؟ چه کاری در طراحی سایت آرایشگاهی می‌توان انجام  داد تا رضایت بازدیدکنندگان بیشتر شود؟ ما به شما خواهیم گفت که سایت شما چه بخش‌هایی باید داشته باشد که نیازهای بازدیدکنندگان را برطرف کرده و آنها را به مشتری بالقوه تبدیل کند.

طراحی سایت آرایشگاهی

بخش‌های مختلف در طراحی سایت آرایشگاهی:

1- صفحه اصلی:

در صفحه اصلی باید شرح کلی خدمات یا محصولات خود را ارائه کنید. به طوری که هر کسی وارد سایت شما می‌شود، بداند که کار شما چیست و ببیند که نیاز او در سایت شما برآورده می‌شود یا خیر.

مثلا اگر محصولی برای فروش دارید یا خدماتی جداگانه برای داماد یا عروس انجام  می‌دهید، شرح مختصری از آنها را در دسته‌بندی مشخص قرار دهید. پیشنهاد ما به شما این است که در صورت انجام خدمات عروس یا داماد، تالارهایی را برای معرفی در سایت خود قرار دهید که مناسب با شرایط مختلف مشتریانتان باشند. این کار باعث می‌شود تا خیلی از مشتریان دیگر نیاز به پیدا کردن تالار نداشته باشند و به آن تالارهای توصیه‌شده توسط شما، مراجعه کنند.

 

2- بخش نوبت‌دهی آنلاین:

این روزها که همه با اینترنت سروکار دارند و خیلی از کارهای خود را با اینترنت انجام می‌دهند، بسیار راحت‌تر است که به‌ جای تماس یا مراجعه حضوری، درخواست نوبت خود را به صورت آنلاین انجام دهند. پس چه بهتر است شما این موضوع را در طراحی سایت آرایشگاهی در نظر داشته باشید.

 

3- بخش محصولات:

شاید برخی افراد تمایل نداشته باشند توسط آرایشگاه، امور خود را انجام دهند، پس بهتر است به فکر بخشی در طراحی سایت باشید که همان محصولاتی که کیفیتشان مورد تایید شما است و خودتان استفاده می‌کنید، برای فروش قرار دهید.

در این بخش می‌توانید محصولات مربوط به کارتان مانند رنگ مو، ماسک و حتی وسایلی مانند سشوار، شانه و … را برای فروش بگذارید.

 

4- بخش نمونه کارها:

بسیاری از افراد برای اینکه بدانند شما از عهده‌ خواسته‌های آنها برمی‌آیید، دوست دارند به نمونه کارهایی که توسط شما انجام‌شده، مراجعه کنند. پس بهتر است در طراحی سایت خود، یک صفحه مشخص را به نمونه کارهای خود اختصاص دهید.

 

5- بخش دانستنی‌ها:

این بخش اهمیت زیادی دارد، چرا که افراد برای کسب اطلاعات راجع به چیزهایی که نیاز دارند پیرامون کار شما بدانند، به این بخش مراجعه می‌کنند و اگر محتوای خوبی داشته باشد، باعث می‌شود مدت زمان بیشتری در سایت شما بمانند و این تاثیر مطلوبی در بازدید از سایت شما دارد.

 

6- بخش تماس با ما:

در این بخش، شما باید اطلاعات تماس خود را قرار دهید. این اطلاعات شامل آدرس محل کار و شماره‌های تماس و … می‌شوند.

 

مزایای طراحی سایت آرایشگاهی

  • تازه بودن بازار کار در اینترنت.
  • کسب‌وکار شما محدود به منطقه خودتان نمی‌شود، بلکه می‌توانید در سطح شهر یا کشور محبوب شوید.
  • می‌توانید با استفاده از سایت بیشتر دیده شوید و برندسازی کنید.
  • برای فروش اینترنتی خود، نیازمند مغازه یا انبار نیستید.
  • می‌توانید درصدی را از تالارها یا فیلم‌بردارانی که معرفی می‌کنید، دریافت نمایید.
  • اگر در طراحی سایت آرایشگاهی شما بخش فروش راه‌اندازی شده باشد، خیلی از مشتریانی که فقط می‌خواهند وسایل مربوطه را بخرند، به سمت خود جذب می‌کنید.

 

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043