این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت دولتی

طراحی سایت دولتی: طراحی سایت های دولتی می تواند با توجه سازمانی که نیازمند وب سایت است متفاوت باشد، می توان پورتال های سازمانی بسیار بزرگ یا یک سایت صرفا اطلاع رسانی را برای یک مجموعه دولتی در نظر گرفت.

طراحی سایت دولتی

ویژگی های محصول

طراحی سایت دولتی بر اساس نیاز کارفرما می تواند به روشهای مختلفی پیاده سازی شود، معمولا پورتال های سازمانی و سایت های اطلاع رسانی از جمله سایت هایی هستند که به صورت دولتی اجرا و پیاده سازی می شوند.

پورتال های سازمانی می تواند به صورت داخل سازمانی یا عمومی پیاده سازی شود، اما در هر صورت شما نیاز است امنیت این سیستم و سطح بندی کاربران خیلی دقیق و با ملاحظات بسیار حساس رعایت شود.

مهمترین عامل در طراحی سایت دولتی چیست؟

انجام پروژه های طراحی سایت دولتی نیازمند حفظ امنیت بسیار بالا می باشد بنابراین امنیت مهمترین عامل در طراحی سایت های دولتی محسوب می شود.

حال این امنیت شامل امنیت سایت و امنیت بانک اطلاعاتی می باشد که این موضوع می تواند در یک پروژه دولتی بسیار مورد اهمیت باشد زیرا اطلاعات کاربری و اطلاعات ذخیره شده در بانک اطلاعاتی سایت های دولتی معمولا بسیار مهم هستند.

هزینه و زمان طراحی سایت دولتی چقدر است؟

طراحی سایت دولتی یک پروژه کاملا اختصاصی است که قطعا نیاز به پیاده سازی و برنامه ریزی جامعی دارد، به همین دلیل مشخص کردن قیمت و زمان طراحی سایت دولتی را باید دقیقا بر اساس نیاز کارفرما تعیین کرد.

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043