طراحی سایت رزرو آنلاین می تواند به مدل های بسیار متنوعی پیاده سازی شود! تا به حال به این موضوع فکر کرده اید چه چیزهایی را می توان آنلاین رزرو کرد؟! می توان در جواب گفت تقریبا همه چیز!

درباره ما

ویژگی های محصول

طراحی سایت رزرو آنلاین می تواند برای رزرو آنلاین سینما و کنسرت گرفته تا رزرو آنلاین هتل را پوشش دهد! وقتی صحبت از طراحی سایت رزرو آنلاین می شود شما می توانید گستره عظیمی از سایت های رزرو آنلاین جهان را نام ببرید!

در حال حاضر سایت های رزرو آنلاینی که در ایران طراحی شده است و خیلی طرفدار دارد رزرو آنلاین سینما و کنسرت است، اما جالب است بدانید که در جهان طراحی سایت رزرو آنلاین هتل از همه سایت های دیگر رزرو آنلاین طرفدار و خواهان بیشتری دارد.

در صفحه طراحی سایت هتل کاملا در این مورد و ضرورت داشتن رزرو آنلاین در یک سایت هتل توضیح داده ایم، اینجا فقط هدف توضیح سایت های رزرو آنلاین است که می تواند در افزایش فروش هر سرویسی که امکان رزرو آنلاین دارد نقش قابل توجهی داشته باشد.

 

طراحی سایت رزرو آنلاین چگونه است؟

طراحی سایت رزرو آنلاین با طراحی سایت های دیگر متفاوت است و نیاز است که برنامه نویسی و توسعه دقیقی روی آن انجام شود! به عنوان مثال طراحی سایت رزرو آنلاین سینما بسیار متفاوت تر از طراحی سایت رزرو هتل است!

شما در طراحی سایت رزرو سینما باید به کاربر اجازه دهید سالن مد نظر و صندلی خود و سانس فیلمی را که می خواهد انتخاب کند اما در طراحی سایت رزرو هتل باید بتواند اتاق خود و زمان ورود و خروج را مشخص کند! بنابراین طراحی سایت رزرو آنلاین دارای تنوع بسیار بالایی است و می تواند به روش های بسیار متفاوتی طراحی و پیاده سازی شود.

موضوع مهم دیگری که در طراحی سایت رزرو آنلاین اهمیت دارد پویایی سایت است که باید به طور پیوسته درخواست های مختلفی را با یکدیگر بررسی کند، به عنوان مثال اگر ۲ نفر به طور همزمان درخواست یک صندلی در سینما یا یک اتاق در هتل را داشته باشند سیستم رزرو آنلاین باید قابلیت مدیریت آنها را داشته باشد.

 

زمان و هزینه طراحی سایت رزرو آنلاین

همانطور که در بالا توضیح داده شد طراحی وب سایت رزرو آنلاین می تواند به روشهای مختلفی پیاده سازی شود، پس قطعا یک پروژه اختصاصی محسوب می شود و نیازمند زمان و هزینه بیشتری نسبت به دیگر انواع طراحی سایت می باشد.

زمان و هزینه طراحی وب سایت رزرو آنلاین کاملا با توجه به نیاز مشتری مشخص می شود و پس از مشخص شدن دقیق فرآیند های رزرو آنلاین یک سرویس می توان زمان و هزینه دقیق پیاده سازی آن را مشخص نمود.

درباره ما

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ در روزهای کاری، ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی میکنیم.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید.

صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک خودتان به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید شما پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

به جمع 12387 کاربر ما بپیوندید.

ایمیل خود را وارد کنید
loading در حال ارسال اطلاعات...