طراحی سایت هتل: طراحی سایت هتل می تواند در تعداد ورودی مهمانان یک هتل تاثیر زیادی داشته باشد و اگر امکانات این سایت زیاد باشد قطعا باعث می شود مشتری خیلی راحت تر آن هتل را انتخاب کند و سریعتر بتواند رزرو خود را انجام دهد.

درباره ما

ویژگی های محصول

طراحی سایت هتل کاملا می تواند سرنوشت یک هتل را تغییر دهد و در سراسر جهان هتل های بزرگ همگی سایت های بسیار زیبا و با امکانات کامل دارند.

اگر شما صاحب یک هتل هستید و در حال مطالعه این صفحه هستید حتما اولین چیزی که برایتان مهم است این است که سایت هتل شما بتواند همه خدمات هتل را به طور دقیق اطلاع رسانی کند و امکان رزرو آنلاین مهمانان را نیز داشته باشد.

طراحی سایت هتل باید بتواند امکانات کامل هتل را نمایش دهد، هتل های بین المللی عکس های بسیار با کیفیتی از محیط بیرون و درون اتاق های هتل می اندارند و معمولا سایت های هتل بسیار عکس های زیادی را منتشر می کنند.

 

طراحی سایت هتل باید دارای چه امکاناتی باشد؟

  • رزرو آنلاین هتل
  • گالری عکس
  • امکان گردش ۳۶۰ درجه در هتل
  • نظرات مهمانان قبلی
  • تماس با هتل
  • عکس پرسنل
  • تاریخچه هتل
  • امکانات هتل
  • و…

طراحی سایت هتل امکانات دیگری را نیز می تواند با توجه به نیاز و جایگاه هتل دارا باشد، به عنوان مثال هتل های ساحلی یا جنگلی می توانند نمای پنجره های هتل را نیز در سایت نمایش دهند!

در نهایت هر یک از بخش های فوق می تواند زیر مجموعه های بسیاری داشته باشد، به عنوان مثال بخش سالن همایش های یک هتل می تواند به تنهایی دارای یک صفحه مجزا و نمایش امکانات کاملا منحصر به فردی باشد.

 

طراحی سایت رزرو آنلاین هتل

سایت های مجزایی برای رزرو هتل در جهان راه اندازی شده اند که معروف ترین آنها سایت Booking.com و سایت Hotels.com می باشد، شما در این سایت ها می توانید با توجه به کشور و شهر مقصد سفرتان هتل های آن محدوده را مشاهده نمایید و آنلاین رزرو نمایید.

رزرو آنلاین هتل از جمله کسب و کار های بسیار پر سود آنلاین است که در سراسر جهان به عنوان یک تجارت بزرگ در صنعت گردشگری محسوب می شود.

 

پیدا کردن هتل از رو نقشه گوگل

یک موضوع مهم دیگر در طراحی سایت هتل ثبت شدن آن روی نقشه گوگل است، این موضوع باعث می شود که مسافران خیلی راحت تر بتوانند آن هتل را پیدا کنند و با جستجو بر اساس موقعیت مکانی نیز بتوانند نزدیکترین هتل را بیابند.

ثبت هتل روی نقشه گوگل می تواند باعث شود افراد بیشتری به هتل شما مراجعه کنند و همچنین اگر فردی نزدیک هتل شما باشد و با نرم افزاری مانند نرم افزار سایت booking.com در حال جستجوی هتل باشد می تواند هتل شما را پیدا کند.

 

طراحی سایت هتل چند زبانه

قطعا مسافران هتل ها از نژاد و کشورهای مختلفی هستند و نیاز است که سایت یک هتل حداقل به دو زبان اصلی هتل و انگلیسی طراحی شود، بنابراین طراحی سایت هتل چند زبانه یک موضوع اجتناب ناپذیر است.

یک هتل ایرانی قطعا باید سایتی به زبان اصلی خودش یعنی فارسی و نسخه انگلیسی داشته باشد که اگر مسافری در خارج از ایران به دنبال هتلی در آن منطقه بود بتواند به راحتی آن هتل را پیدا کند و در زبان انگلیسی امکانات هتل را مشاهده و در صورت تمایل آنلاین اتاق خود را رزرو نماید.

 

درباره ما

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ در روزهای کاری، ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی میکنیم.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید.

صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک خودتان به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید شما پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

به جمع 12387 کاربر ما بپیوندید.

ایمیل خود را وارد کنید
loading در حال ارسال اطلاعات...