این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری باید دارای سرعت بسیار بالایی باشد و بتواند بدون وقفه، مطالب جدید را منتشر کند. همچنین باید بتوان در یک خبرگزاری، این وب‌سایت را در اختیار اپراتورهای مختلف قرار داد تا بتوانند مطالب هر دسته را به طور مجزا منتشر کنند.

طراحی سایت خبری

یک وب‌سایت خبری دقیقا چه امکاناتی باید داشته باشد؟

طراحی سایت خبری برای خبرگزاری ها می‌تواند یک رسانه فوق‌العاده باشد تا بتوانند اطلاعات را خیلی سریع و بدون نیاز به هزینه چاپ و ارسال به مخاطبین خود برسانند.

وقتی صحبت از رسانه می‌شود، قطعا یکی از مهمترین آنها وب‌سایت می باشد و با توجه به بازدید‌های روزانه میلیونی که از سایت‌های خبری می‌شود، دیگر برای هیچ‌کس غیرقابل‌ باور نیست که یکی از مهمترین رسانه‌های ارائه‌کننده اخبار وب‌سایت‌های خبری می‌باشند.

برای طراحی سایت خبری می‌توان از سیستم‌های آماده نیز استفاده کرد، اما این سیستم‌ها شاید در ابتدای کار خوب باشند، اما اگر به طور روزانه بیش از صدها خبر در بانک اطلاعاتی خود ذخیره کنند، بعد از مدتی دچار افزونگی بسیار بالا شده و شاهد کندی وب‌سایت و عدم پاسخگویی به موقع آن خواهید بود!

طراحی سایت خبری شاید ساده به نظر برسد، اما قطعا اینطور نیست و با توجه به حجم بالای اطلاعاتی که توسط سایت‌های خبری منتشر می‌شود، باید با یک سیستم یک پارچه و استاندارد پیاده‌سازی شوند تا دقیقا همه چیز سر جای خودش قرار گرفته باشد و با کمترین درخواست بانک اطلاعاتی بتوان خبرهای جدید را در وب‌سایت به‌روز‌رسانی کرد.

 

چرا طراحی سایت‌های خبری اختصاصی هستند؟

سایت های خبری بزرگ همگی از سیستم های اختصاصی استفاده می کنند و علت این موضوع فقط رشد چشمگیر آنها پس از مدت کوتاه و حجم بالای اطلاعات این وب سایت ها می باشد. تصور کنید برای افرادی که خیلی سریع می خواهند به اخبار جدید دست پیدا کنند اگر یک وب سایت خبری کند عمل کند و برای دیدن هر خبر نیاز باشد تا کاربر صبر کند قطعا آن وب سایت موفق نخواهد شد و دیگر مرجع اصلی خبر ها نیز نخواهد بود.

 

طراحی سایت خبری از دید گوگل چگونه است؟

همانطور که می‌دانید انتشار اخبار به ثانیه‌ها بر می‌گردد و وقتی خبری در وب منتشر می‌شود، در کمتر از چند ثانیه در بیش از صدها وب‌سایت، آن را خواهید یافت! پس بسیار مهم است طراحی سایت خبری به گونه‌ای انجام شود که به محض انتشار یک خبر، بتوان آن را در موتور جستجو نیز ثبت کرد و به این اتفاق باید به طور اتوماتیک رخ دهد.

اگر فقط چند ثانیه دیرتر اخبار توسط وب‌سایت شما منتشر شود. گوگل وب‌سایت‌های رقیب را فوری شناسایی و ثبت خواهد کرد و نتایج اولیه خود را به آنها اختصاص خواهد داد.

 

طراحی سایت خبری توسط سیستم خبرگزاری آرمانیک

سیستم خبرگزاری آنلاین آرمانیک، همه موارد فوق را یکجا جمع‌آوری کرده است و می‌تواند یک وب‌سایت خبری فوق‌العاده را با سرعت بسیار بالا راه‌اندازی کند. سیستم سئو، بسیار قوی و ثبت اخبار در کمتر از یک ثانیه توسط نقشه هوشمند سیستم در موتورهای جستجو می‌تواند خیلی سریع شما را در نتایج اولیه گوگل قرار دهد. همچنین بانک اطلاعاتی نرمال‌سازی‌ شده سیستم هر گونه افزونگی را در خود حل کرده و با میلیون‌ها مطلب نیز کاهشی در سرعت بارگذاری اطلاعات رخ نخواهد داد.

در نهایت، با توجه به ماهیت هسته اصلی سیستم خبرگزاری آنلاین آرمانیک که برای اساس تکنولوژی MVC پیاده‌سازی شده است، می‌توان بخش‌های مختلف سیستم را در سرورهای جداگانه میزبانی کرد تا زمانی که وب‌سایت به مراحل فوق‌العاده خود می‌رسد و حجم درخواست‌ها بالا می‌رود نیز مشکلی در ارایه خدمات رخ ندهد.

تیم طراحی سایت آرمانیک با پیاده‌سازی حرفه‌ای طراحی سایت خبری پرشیا دایجست توانسته است، این نمونه موفق را در رزومه خود داشته باشد.

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043