این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت شخصی

وب سایت های شخصی برای معرفی افراد بسیار مناسب می باشد و طراحی سایت شخصی برای افرادی که تمایل به برند سازی شخصی دارند بسیار کاربری می باشد و می تواند یک شناسنامه آنلاین برای یک فرد محسوب شود.

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی می تواند به روشهای مختلفی انجام شود و هرکدام از این روشها در جهت رسیدن به هدف مشخصی انجام شود. اگر شما یک فرد متخصص هستید و نیاز دارید رزومه خود را به صورت یک وب سایت منتشر نمایید باید بدانید که یک وب سایت شخصی شامل چه بخش هایی می شود و در هریک از این بخش ها باید چه امکاناتی را قرار دهید.

در طراحی سایت شخصی معمولا قالب های گرافیکی جذابی را که با توجه به حوزه فعالیت آن فرد می باشند را پیاده سازی می کنند که این موضوع امری بسیار مهم برای حفظ هویت آن فرد محسوب می شود.

مهمترین بخش ها در طراحی وب سایت شخصی

هر وب سایت شخصی دارای حداقل صفحات زیر می باشد:

  • صفحه اصلی
  • صفحه خدمات
  • صفحه پروژه ها یا نمونه کارها
  • صفحه درباره من
  • صفحه تماس با من
  • صفحه وبلاگ

موضوعی که اهمیت بالایی در طراحی سایت شخصی دارد این است که حتما باید اطلاعات تماس با شخص شامل: ایمیل ها، شماره تماس، شبکه های اجتماعی در صفحه تماس با ما قابل رویت باشد.

یکی از مهمترین بخش های یک وب سایت شخصی بلاگ آن می باشد که تنها ابزار فرد برای بهبود پیوسته سایت به شمار می رود. همانطور که می دانید وب سایت هایی که بروز رسانی نشوند بعد از مدتی از دید موتورهای جستجو بی ارزش محسوب می شوند و رتبه آنها به شدت افت می کند.

بنابراین نیاز است که هر وب سایتی به طور پیوسته محتوای تازه تولید کند تا بتواند مخاطبین خود و همچنین موتورهای جستجو را راضی نگه دارد، مسلما بخش های خدمات، تماس با ما، درباره ما یا پروژه ها در وب سایت های شخصی نمی توانند به طور پیوسته تغییر کرده و بروز شوند! بنابراین نیاز است که بخشی با نام بلاگ در سایت ساخته شود که بتوان مطالب جدید را در آن بخش منتشر کرده و سایت را تازه نگه داشت.

تنوع بالا در وب سایت های شخصی وب سایت های شخصی

با انواع دیگر وب سایت ها بسیار متفاوت هستند و می توانند به مدل های بسیار متنوعی پیاده سازی شوند. شما می توانید در وب سایت شخصی خود بخش پروژه ها یا نمونه کارها را داشته باشید که با توجه به حوزه فعالیت شما متفاوت خواهد بود. همچنین قالب های وب سایت ها نیز با توجه به نوع کار و خدماتی که صاحب سایت ارائه می کند کاملا متمایز می گردد. به عنوان مثال اگر وب سایت یک خواننده را در نظر بگیرید قطعا این بخش شامل موسیقی ها و ویدیو کلیپ های منتشر شده آن فرد خواهد بود، حال اگر وب سایت شخصی یک گرافیست را در نظر بگیرید این بخش شامل طرح های گرافیکی اجرا شده توسط آن فرد می باشد.

انواع طراحی وب سایت شخصی

وب سایت های شخصی با توجه به نیاز فرد و حوزه فعالیت می توانند بسیار متفاوت باشند و محتوای متفاوتی نیز داشته باشند، برای آشنایی بیشتر با این وب سایت ها چند نمونه از آنها را در اینجا آورده ایم:

وب سایت پزشکی:

وب سایت های پزشکان نوعی از وب سایت های شخصی محسوب می شود و معمولا هر پزشک برای خود یک وب سایت دارد که خدمات خود را در ان معرفی کرده و اطلاعات تماس خود را نیز در آن وب سایت قرار می دهد.

طراحی سایت پزشکی معمولا با رنگ های روشن انجام می شود و دارای بخش های خدمات، نظرات بیماران، مقالات تخصصی، رزرو آنلاین و صفحه تماس با ما می باشد. دو نمونه از سایت های شخصی پزشکی که توسط آرمانیک طراحی شده است وب سایت های دکتر سجودی و دکتر ابراهیم گل می باشد که می توانید در بخش نمونه کارها با شرح کامل آنها را مشاهده نمایید.

طراحی سایت شخصی

 

وب سایت های آموزشی:

این نوع وب سایت ها که البته همه آنها وب سایت های آموزش آنلاین گفته می شود و هم وب سایت های شخصی، می توانند بسیار برای صاحب وب سایت درآمدزایی کنند.

این مدل از وب سایت ها معمولا بخش های بیشتری از حالت استاندارد سایت های شخصی را دارا می باشند که مهمترین آنها بخش دانلود و فروش فایل های آموزشی است.

وب سایت های شخصی آموزشی در سراسر جهان مخاطبین زیادی دارند و می توانند درآمدهای بسیار بالایی را نیز کسب کنند، معمولا افراد مشهور، مدرسین، سخنرانان از این نوع وب سایت استفاده می کنند و با استفاده از وب سایت خود رویدادها و همایش های خود را معرفی و به فروش می رسانند.

خیلی از متخصصین نیز برای خود محصولاتی را تهیه می کنند و انها در وب سایت خود به فروش می رسانند که همین موضوع باعث کسب درآمد بسیار خوبی برای صاحب وب سایت می شود.

دو نمونه بسیار معروف از این نوع وب سایت ها که شخصی و آموزشی هستند و توسط تیم ما پیاده سازی شده اند وب سایت های عباس منش و عرفانی زاده می باشند که در بخش نمونه کارها قابل مشاهده هستند. البته وب سایت های آموزشی بسیاری توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است که در بخش طراحی سایت آموزشی به آنها پرداخته شده است.

طراحی سایت شخصی

 

وب سایت های شخصی انواع مختلفی دارند که هریک از آنها کاملا با توجه به نیاز صاحب آن وب سایت پیاده سازی خواهد شد. در بالا دو نمونه کاملا متفاوت از وب سایت های شخصی را برای شما مثال زدیم تا تفاوت بسیار زیاد میان انواع وب سایت شخصی را درک کنید.

طراحی سایت شخصی توسط آرمانیک:

تیم آرمانیک افتخار همکاری با افراد به نام و مشهور زیادی را در دوران فعالیت خود داشته است و در راستای طراحی سایت شخصی برای این افراد نیز توانسته است موفقیت های خوبی کسب کند. برخی از این افراد ممکن است برای شما نیز آشنا باشند و قبلا وب سایت آنها مشاهده کرده باشید.

آرمانیک در پایان پروژه های خود با کارفرمای آن پروژه مصاحبه می کند تا نظر واقعی مشتریان راضی را به گوش همگان برساند، شما می توانید با مراجعه به صفحه نظرات مشتریان راضی ویدیوهای ضبط مشتریان و نظرات انها بعد از تکمیل پروژه شان را مشاهده نمایید.

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحهدرخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره را پر نمایید و یک جلسه مشاوره رایگان مهمان ما باشید