این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت شخصی

وب‌سایت‌های شخصی برای معرفی افراد، بسیار مناسب هستند و طراحی سایت شخصی برای افرادی که تمایل به برندسازی شخصی دارند، بسیار کاربری می‌باشد و می‌تواند یک شناسنامه آنلاین برای یک فرد محسوب شود.

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی می‌تواند به روش‌های مختلفی انجام شود و هرکدام از این روش‌ها در جهت رسیدن به هدف مشخصی انجام شوند. اگر شما، یک فرد متخصص هستید و نیاز دارید رزومه خود را به صورت یک وب‌سایت منتشر کنید، باید بدانید که یک وب‌سایت شخصی شامل چه بخش‌هایی می‌شود و در هر یک از این بخش‌ها باید چه امکاناتی را قرار دهید.

در طراحی سایت شخصی معمولا قالب‌های گرافیکی جذابی را که با توجه به حوزه فعالیت آن فرد هستند را پیاده‌سازی می‌کنند که این موضوع، امری بسیار مهم برای حفظ هویت آن فرد محسوب می‌شود.

 

مهمترین بخش‌ها در طراحی وب‌سایت شخصی

هر وب‌سایت شخصی دارای حداقل صفحات زیر است:

  • صفحه اصلی
  • صفحه خدمات
  • صفحه پروژه‌ها یا نمونه کارها
  • صفحه درباره من
  • صفحه تماس با من
  • صفحه وبلاگ

موضوعی که اهمیت بالایی در طراحی سایت شخصی دارد، این است که حتما باید اطلاعات تماس با شخص شامل ایمیل‌ها، شماره تماس، شبکه‌های اجتماعی در صفحه تماس با ما قابل رویت باشد.

یکی از مهمترین بخش‌های یک وب‌سایت شخصی، بلاگ آن است که تنها ابزار فرد برای بهبود پیوسته سایت به شمار می‌رود. همانطور که می‌دانید وب‌سایت‌هایی که به‌روزرسانی نشوند، بعد از مدتی از دید موتورهای جستجو بی ارزش محسوب می‌شوند و رتبه آنها به شدت افت می‌کند.

بنابراین نیاز است که هر وب‌سایتی به طور پیوسته محتوای تازه تولید کند تا بتواند مخاطبین خود و همچنین موتورهای جستجو را راضی نگه دارد، مسلما بخش‌های خدمات، تماس با ما، درباره ما یا پروژه‌ها در وب‌سایت‌های شخصی نمی‌توانند به طور پیوسته تغییر کرده و به‌روز شوند! بنابراین نیاز است که بخشی با نام بلاگ در سایت ساخته شود که بتوان مطالب جدید را در آن بخش منتشر کرده و سایت را تازه نگه داشت.

 

تنوع بالا در وب سایت های شخصی وب سایت های شخصی

سایت‌‌های شخصی با انواع دیگر وب‌سایت‌ها بسیار متفاوت هستند و می‌توانند به مدل‌های بسیار متنوعی پیاده‌سازی شوند. شما می‌توانید در وب‌سایت شخصی خود، بخش پروژه‌ها یا نمونه کارها را داشته باشید که با توجه به حوزه فعالیت شما، متفاوت خواهند بود. همچنین قالب‌های وب‌سایت‌ها نیز با توجه به نوع کار و خدماتی که صاحب سایت ارائه می‌کند، کاملا متمایز می‌گردند. به عنوان مثال، اگر وب‌سایت یک خواننده را در نظر بگیرید، قطعا این بخش شامل موسیقی‌ها و ویدیو کلیپ‌های منتشر شده آن فرد خواهد بود، حال اگر وب‌سایت شخصی یک گرافیست را در نظر بگیرید، این بخش شامل طرح‌های گرافیکی اجرا شده توسط آن فرد می‌باشد.

 

انواع طراحی وب‌سایت شخصی

وب‌سایت‌های شخصی با توجه به نیاز فرد و حوزه فعالیت می‌توانند بسیار متفاوت باشند و محتوای متفاوتی نیز داشته باشند، برای آشنایی بیشتر با این وب‌سایت‌ها چند نمونه از آنها را در اینجا آورده‌ایم:

 

وب‌سایت پزشکی:

وب‌سایت‌های پزشکان، نوعی از وب‌سایت‌های شخصی محسوب می‌شوند و معمولا هر پزشک برای خود یک وب‌سایت دارد که خدمات خود را در آن معرفی کرده و اطلاعات تماس خود را نیز در آن وب‌سایت قرار می‌دهد.

طراحی سایت پزشکی معمولا با رنگ‌های روشن انجام می‌شود و دارای بخش‌های خدمات، نظرات بیماران، مقالات تخصصی، رزرو آنلاین و صفحه تماس با ما است. دو نمونه از سایت‌های شخصی پزشکی که توسط آرمانیک طراحی شده‌اند وب‌سایت‌های دکتر سجودی و دکتر ابراهیم گل هستند که می‌توانید در بخش نمونه کارها با شرح کامل آنها را مشاهده کنید.

طراحی سایت شخصی

 

وب‌سایت‌های آموزشی

این نوع وب‌سایت‌ها که البته به آنها وب‌سایت‌های آموزش آنلاین و هم وب‌سایت‌های شخصی گفته می‌شود، می‌توانند بسیار برای صاحب وب‌سایت درآمدزایی کنند.

این مدل از وب‌سایت‌ها معمولا بخش‌های بیشتری از حالت استاندارد سایت‌های شخصی را دارا می‌باشند که مهمترین آنها، بخش دانلود و فروش فایل‌های آموزشی است.

وب‌سایت‌های شخصی آموزشی در سراسر جهان، مخاطبین زیادی دارند و می‌توانند درآمدهای بسیار بالایی را نیز کسب کنند، معمولا افراد مشهور، مدرسین، سخنرانان از این نوع وب‌سایت استفاده می کنند و با استفاده از وب‌سایت خود، رویدادها و همایش‌های خود را معرفی و به فروش می‌رسانند.

خیلی از متخصصین نیز برای خود محصولاتی را تهیه می‌کنند و  در وب‌سایت خود به فروش می‌رسانند که همین موضوع باعث کسب درآمد بسیار خوبی برای صاحب وب‌سایت می‌شود.

دو نمونه بسیار معروف از این نوع وب‌سایت‌ها که شخصی و آموزشی هستند و توسط تیم ما پیاده‌سازی شده‌اند، وب‌سایت‌های عباس منش و عرفانی زاده هستند که در بخش نمونه کارها قابل مشاهده می‌باشند. البته وب‌سایت‌های آموزشی بسیاری توسط تیم آرمانیک پیاده‌سازی شده که در بخش طراحی سایت آموزشی به آنها پرداخته شده است.

طراحی سایت شخصی

 

وب‌سایت‌های شخصی، انواع مختلفی دارند که هر یک از آنها، کاملا با توجه به نیاز صاحب آن وب‌سایت پیاده‌سازی خواهد شد. در بالا دو نمونه کاملا متفاوت از وب‌سایت‌های شخصی را برای شما مثال زدیم تا تفاوت بسیار زیاد میان انواع وب‌سایت شخصی را درک کنید.

 

طراحی سایت شخصی توسط آرمانیک

تیم آرمانیک افتخار همکاری با افراد به نام و مشهور زیادی را در دوران فعالیت خود داشته و در راستای طراحی سایت شخصی برای این افراد نیز توانسته موفقیت‌های خوبی کسب کند. برخی از این افراد ممکن است برای شما نیز آشنا باشند و قبلا وب‌سایت آنها را مشاهده کرده باشید.

آرمانیک در پایان پروژه‌های خود، با کارفرمای آن پروژه مصاحبه می‌کند تا نظر واقعی مشتریان راضی را به گوش همگان برساند، شما می‌توانید با مراجعه به صفحه نظرات مشتریان راضی، ویدیوهای ضبط مشتریان و نظرات آنها بعد از تکمیل پروژه‌شان را مشاهده کنید.

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043