این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل می‌تواند در تعداد ورودی مهمانان یک هتل، تاثیر زیادی داشته باشد و اگر امکانات این سایت زیاد باشد، قطعا باعث می‌شود مشتری خیلی راحت‌تر، آن هتل را انتخاب و سریع‌تر بتواند رزرو خود را انجام دهد. طراحی سایت هتل می‌تواند سرنوشت یک هتل را تغییر دهد و در سراسر جهان هتل‌های بزرگ، همگی سایت‌های بسیار زیبا و با امکانات کامل دارند. اگر شما صاحب یک هتل هستید و در حال مطالعه این صفحه می‌باشید، حتما اولین چیزی که برایتان مهم است، این می‌باشد که سایت هتل شما بتواند همه خدمات هتل را به طور دقیق اطلاع رسانی کند و امکان رزرو آنلاین مهمانان را نیز داشته باشد. طراحی سایت هتل باید بتواند امکانات کامل هتل را نمایش دهد، هتل‌های بین‌المللی عکس‌های بسیار باکیفیتی از محیط بیرون و درون اتاق‌های هتل می‌اندارند و معمولا سایت‌های هتل بسیار عکس‌های زیادی را منتشر می‌کنند.

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل باید دارای چه امکاناتی باشد؟

  • رزرو آنلاین
  • هتل گالری
  • عکس امکان گردش 360 درجه در هتل
  • نظرات مهمانان قبلی
  • تماس با هتل
  • عکس پرسنل
  • تاریخچه هتل
  • امکانات هتل
  • و…

طراحی سایت هتل امکانات دیگری را نیز می‌تواند با توجه به نیاز و جایگاه هتل دارا باشد، به عنوان مثال هتل‌های ساحلی یا جنگلی می‌توانند نمای پنجره‌های هتل را نیز در سایت نمایش دهند!

در نهایت هر یک از بخش‌های فوق می‌تواند زیرمجموعه‌های بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال، بخش سالن همایش‌های یک هتل می‌تواند به تنهایی دارای یک صفحه مجزا و نمایش امکانات کاملا منحصر به فردی باشد.

 

طراحی سایت رزرو آنلاین هتل

سایت‌های مجزایی برای رزرو هتل در جهان راه‌اندازی شده‌اند که معروف‌ترین آنها، سایت Booking.com و سایت Hotels.com است، شما در این سایت‌ها می‌توانید با توجه به کشور و شهر مقصد سفرتان، هتل‌های آن محدوده را مشاهده نمایید و آنلاین رزرو کنید.

رزرو آنلاین هتل از جمله کسب‌و‌کار‌های بسیار پرسود آنلاین است که در سراسر جهان به عنوان یک تجارت بزرگ در صنعت گردشگری محسوب می‌شود.

 

پیدا کردن هتل از روی نقشه گوگل:

یک موضوع مهم دیگر در طراحی سایت هتل، ثبت شدن آن روی نقشه گوگل است، این موضوع باعث می‌شود که مسافران خیلی راحت‌تر بتوانند آن هتل را پیدا کنند و با جستجو بر اساس موقعیت مکانی نیز بتوانند نزدیک‌ترین هتل را بیابند.

ثبت هتل روی نقشه گوگل می‌تواند باعث شود افراد بیشتری به هتل شما مراجعه کنند و همچنین اگر فردی نزدیک هتل شما باشد و با نرم‌افزاری مانند نرم‌افزار سایت booking.com، در حال جستجوی هتل باشد، می‌تواند هتل شما را پیدا کند.

 

طراحی سایت هتل چند زبانه:

قطعا مسافران هتل‌ها از نژاد و کشورهای مختلفی هستند و نیاز است که سایت یک هتل حداقل به دو زبان اصلی هتل و انگلیسی طراحی شود، بنابراین طراحی سایت هتل چندزبانه یک موضوع اجتناب ناپذیر است.

یک هتل ایرانی قطعا باید سایتی به زبان اصلی خودش یعنی فارسی و نسخه انگلیسی داشته باشد که اگر مسافری در خارج از ایران به دنبال هتلی در آن منطقه بود، بتواند به راحتی آن هتل را پیدا کند و در زبان انگلیسی امکانات هتل را مشاهده و در صورت تمایل آنلاین اتاق خود را رزرو نماید.

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043