این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

نظر جناب آقای امیر زنده دلان خصوص طراحی سایت ترنج آبی

خیلی سپاسگزارم که بنده رو لایق دونستین تا درمورد مجموعه شما و خدماتی که ارائه میدهید با دوستان و مخاطبانتان صحبت کنم.

من از مجموعه آرمانیک خیلی خیلی راضی هستم، به چند دلیل عمده :

یکی از بهترین ویژگی هایی که آرمانیک داره و من خیلی ازشون راضی هستم این هست که سرموقع این کار رو انجام میدن و به مشتری احترام میگذارند.

از نظر برنامه نویسی و شکل ظاهری سایت کاملا راضی هستم.

آرمانیک مجموعه کاملی هست که از صفر تا صد فروش اینترنتی رو آموزش میده و با خیال راحت د رکمترین زمان و بهترین کیفیت میتونین محصول خودتون رو به فروش برسونین.

اولین تجربه درخشان و طلایی من در زمینه وب بود.

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما با آرمانیک در ارتباط باشید.صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم. برای مشاهده نمونه کارهای آرمانیک از صفحه نمونه کارها دیدن نمایید .