این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

چرا آرمانیک؟

چرا شرکت طراحی سایت آرمانیک: سوالی که ذهن شما را مشغول کرده است، برای ما بسیار مهم می‌باشد! قطعا وقتی تمایل به صرف هزینه و همکاری بلندمدت با گروهی را داشته باشید، این سوال برای شما پیش خواهد آمد. اما این وظیفه شما نیست که پاسخ آن را بیابید، ما با نمونه کارهای موفق خود پاسخ شما را داده‌ایم. آرمانیک از ابتدای تصمیم شما برای راه‌اندازی کسب‌و‌کارتان در کنار شما است. با تیم ما می‌توانید جلسه مشاوره داشته باشید و ایده‌های خود را با ما در میان بگذارید، ما هم ایده شما را تکمیل کرده و پروژه شما را به سرانجام می‌رسانیم.

چرا آرمانیک؟

1- سابقه کاری و ثبت رسمی:

شرکت سامان تجارت در سال 89 به ثبت رسیده و تاکنون به صورت تخصصی، تمرکز خود را در بستر وب قرار داده است. ما هر روز به بهبود خود فکر کرده‌ایم و تا به امروز لحظه‌ای دست از پیشرفت و تغییر برنداشته‌ایم.

می‌توانید با بررسی نام شرکت و روزنامه رسمی منتشر شده در همان سال ثبت، از این موضوع مطمئن شوید که با یک شرکت ثبت‌شده، طرف هستید و با خیال راحت امکان ثبت قراردادهای حقوقی و رسمی را نیز خواهید داشت.

همچنین با عضویت در انجمن صنفی کسب‌و‌کار اینترنتی و اینماد نیز، گامی دیگر در جهت رسمیت آرمانیک برداشته شده است.

 

2- تجربه:

بیش از ده‌ها پروژه موفق طراحی سایت و صدها مشتری استفاده‌کننده از خدمات آرمانیک که سال‌ها در کنار ما بوده‌اند، برای ما تجربیاتی را به ارمغان آورده است که می‌تواند در اجرای پروژه‌های جدید تاثیر گذار باشد.

ما در نمونه کارهای اجرایی خود، بیش از 50 پروژه تکمیل‌شده داریم که فقط بخشی از کارهای اجرا شده توسط تیم آرمانیک هستند، باید بدانید چگونه بیش از 50 پروژه اجرا،‌ تحلیل،‌ پیاده‌سازی و تحویل مشتری می‌شود!

اجرای هر پروژه تجربه‌ای جدید است و در پیاده‌سازی بهتر پروژه بعدی تاثیر گذار می‌باشد، ما نیز با اجرای هر پروژه رشد کرده‌ایم و اکنون توانسته‌ایم به استاندارهایی عالی دست پیدا کنیم که مشتریان ما را خوشحال می‌کند.

 

3- کار تیمی:

مهم است که یک پروژه توسط تیم متخصص انجام می‌شود یا توسط یک فرد!

قطعا طراحی قالب،‌زیبایی سایت، کدنویسی، صفحه آرایی، مدل بازاریابی سایت و… همگی تخصص یک فرد نیست و نیازمند افرادی ماهر در هر یک از حوزه‌ها می‌باشد.

پروژه‌های اجرایی در آرمانیک توسط یک تیم انجام می‌شوند که هر بخش پروژه به متخصص آن سپرده خواهد شد، گرافیک و زیبایی سایت شما قطعا با بخش فنی متفاوت خواهد بود و برای اجرای هر بخش، فرد یا افراد متخصص آن بخش با شما در ارتباط خواهند بود.

 

 4- مدیریت پروژه:

هر پروژه، نیاز به مدیریت پروژه دارد و بدون آن تحلیل نیروی انسانی، زمان دقیق پروژه و نحوه پیاده‌سازی آن، تقریبا ممکن نخواهد بود. در آرمانیک هر قرارداد به صورت یک پروژه تعریف می‌شود که شامل زمان شروع و پایان مشخص و همچنین تحلیل دقیق نحوه پیاده‌سازی و اجرای نهایی است.

این موضوع باعث می‌شود آنچه شما در ابتدا می‌خواهید، دقیق مشخص و تحلیل گردد و به صورت یک منشور پروژه ضمیمه قرارداد شود. با بررسی منشور پروژه می‌توان پیشرفت یک پروژه و اجرای دقیق آن را زیر نظر داشت.

 

5- برای شما پروپوزال طراحی می کنیم:

پروپوزال، یک پیشنهاد است که مهندسین ما، آن را برای شما رایگان طراحی می‌کنند، یک پروپوزال شامل کلیه مواردی است که ما با توجه به درخواست اولیه ارائه‌شده توسط شما و نیازمندهای قابل سنجش پروژه‌تان، پیاده‌سازی و طراحی می‌کنیم.

شما می‌توانید با مشاهده پروپوزال، زمان، مبلغ و جزییات کامل پروژه خود را مشاهده نمایید و با دیدی باز، درخواست پروژه خود را به آرمانیک ارسال کنید.

 

6- یک قرارداد خارق‌العاده:

شاید هر فرد یا شرکتی با شما قراردادی را امضا کند،‌ اما محتوای آن قرارداد بسیار مهم است! ما قرارداد را طوری تنظیم کرده‌ایم که خواندن آن برای شما لذت بخش خواهد بود.

ما با توجه به تجربیات قبلی، به طور پیوسته قرارداد را بهبود داده‌ایم و اکنون به استانداری رسیده‌ایم که حق کارفرما و پیمانکار، کامل در آن رعایت خواهد شد و سوء برداشت‌های احتمالی تا حد ممکن کاهش خواهد یافت.

 

7- پشتیبانی بدون مرز:

تیم پشتیبان آرمانیک به صورت حضوری، تلفنی و از طریق سیستم پشتیبانی تیکتینگ، در خدمت شما است. پس از عقد قرارداد و تحویل پروژه نهایی، به مدت 6 ماه محصول را گارانتی می‌کنیم تا هرگونه ایراد یا مشکل احتمالی را بدون هزینه اضافی رفع نماییم.

همچنین پشتیبانی، در هنگامی که نیاز به آموزش و راهنمایی دارید نیز در کنارتان خواهد بود و بدون وقفه شما را یاری می‌کنیم.

 

8- صداقت:

جوهره اصلی آرمانیک، صداقت است! اولیت اصلی ما قبل از هر چیزی، صداقت بوده و خواهد بود. شما به محض ورود به آرمانیک، این موضوع را حس خواهید کرد. کسی به دنبال فریب شما و خالی کردن جیب‌تان نیست!

در آرمانیک، هدف اجرای پروژه‌های موفق است و ما برای همین منظور، نیاز به گفتگوی صادقانه با مشتریان داریم.

 

 9- خدمات ارزش افزوده:

شما در آرمانیک فقط یک وب‌سایت به دست نمی‌آورید،‌ خدمات ارزش افزوده دیگری همچون خدمات SEM، بهینه سازی وب‌سایت، بازاریابی آنلاین، کمپین‌های تبلیغاتی و … تا رسیدن به موفقیت برای شما فراهم خواهد بود.

می‌توانید تولید محتوای وب‌سایت، به‌روزرسانی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی و برندینگ آنلاین، توسعه کسب‌و‌کار خودتان را به آرمانیک بسپارید و با خیال راحت روی نقاط حیاتی کسب‌و‌کارتان فعالیت کنید.

 

10- به‌روز‌رسانی پیوسته:

همانطور که می‌دانید، آرمانیک برای اجرای پروژه‌های طراحی وب‌سایت خود به هیچ عنوان از سیستم‌های متن باز و رایگان استفاده نمی‌کند و تمرکز اصلی ما همیشه پیاده‌سازی پرتال‌های استاندارد و برنامه‌نویسی اختصاصی بوده است.

به همین جهت با توجه به اجرای پروژه‌های متعدد، به طور پیوسته به‌روز‌رسانی‌هایی برای سیستم‌های آرمانیک آماده می‌شود که امکانات و کیفیت سیستم‌های مدیریت محتوای ما را بهبود می‌دهد.

مشتریان قدیمی نیز شامل سرویس‌های به‌روز‌رسانی‌شده و با به‌روزکردن سیستم خود همواره امکانات و کیفیت بهتری را تجربه خواهند کرد.

 

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

02171057043