طراحی سایت خبری: یک وب سایت خبری باید دارای سرعت بسیار بالایی باشد و بتواند بدون وقفه مطالب جدید را منتشر کند. همچنین باید بتوان در یک خبرگزاری این وب سایت را در اختیار اپراتورهای مختلف قرار داد تا بتوانند مطالب هر دسته را به طور مجزا منتشر کنند.

درباره ما

یک وب سایت خبری دقیقا چه امکاناتی باید داشته باشد؟

طراحی سایت خبری برای خبرگزاری ها می تواند یک رسانه فوق العاده باشد تا بتوانند اطلاعات را خیلی سریع و بدون نیاز به هزینه چاپ و ارسال به مخاطبین خود برسانند.

وقتی صحبت از رسانه می شود قطعا یکی از مهمترین آنها وب سایت می باشد و با توجه به بازدید های روزانه میلیونی که از سایت های خبری می شود دیگر برای هیچ کس غیر قابل باور نیست که یکی از مهمترین رسانه های ارائه کننده اخبار وب سایت های خبری می باشند.

طراحی سایت خبری

برای طراحی سایت خبری می توان از سیستم های آماده نیز استفاده کرد اما این سیستم ها شاید در ابتدای کار خوب باشند اما اگر به طور روزانه بیش از صدها خبر در بانک اطلاعاتی خود ذخیره کنند بعد از مدتی دچار افزونگی بسیار بالا شده و شاهد کندی وب سایت و عدم پاسخگویی به موقع آن خواهید بود!

طراحی سایت خبری شاید ساده به نظر برسد اما قطعا اینطور نیست و با توجه به حجم بالای اطلاعاتی که توسط سایت های خبری منتشر می شود باید با یک سیستم یک پارچه و استاندارد پیاده سازی شوند تا دقیقا همه چیز سر جای خودش قرار گرفته باشد و با کمترین درخواست بانک اطلاعاتی بتوان خبرهای جدید را در وب سایت بروز رسانی کرد.

 

چرا طراحی سایت های خبری اختصاصی هستند؟

سایت های خبری بزرگ همگی از سیستم های اختصاصی استفاده می کنند و علت این موضوع فقط رشد چشمگیر آنها پس از مدت کوتاه و حجم بالای اطلاعات این وب سایت ها می باشد. تصور کنید برای افرادی که خیلی سریع می خواهند به اخبار جدید دست پیدا کنند اگر یک وب سایت خبری کند عمل کند و برای دیدن هر خبر نیاز باشد تا کاربر صبر کند قطعا آن وب سایت موفق نخواهد شد و دیگر مرجع اصلی خبر ها نیز نخواهد بود.

 

طراحی سایت خبری از دید گوگل چگونه است؟

همانطور که می دانید انتشار اخبار به ثانیه ها بر می گردد و وقتی خبری در وب منتشر می شود در کمتر از چند ثانیه در بیش از صدها وب سایت آن را خواهید یافت! پس بسیار مهم است طراحی سایت خبری به گونه ای انجام شود که به محض انتشار یک خبر بتوان آن را در موتور جستجو نیز ثبت کرد و به این اتفاق باید به طور اتوماتیک رخ دهد.

اگر فقط چند ثانیه دیرتر اخبار توسط وب سایت شما منتشر شود گوگل وب سایت های رقیب را فوری شناسایی و ثبت خواهد کرد و نتایج اولیه خود را به آنها اختصاص خواهد داد.

 

طراحی سایت خبری توسط سیستم خبرگزاری آرمانیک

سیستم خبرگزاری آنلاین آرمانیک همه موارد فوق را یکجا جمع آوری کرده است و می تواند یک وب سایت خبری فوق العاده را با سرعت بسیار بالا راه اندازی کند. سیستم سئو بسیار قوی و ثبت اخبار در کمتر از یک ثانیه توسط نقشه هوشمند سیستم در موتورهای جستجو می تواند خیلی سریع شما را در نتایج اولیه گوگل قرار دهد. همچنین بانک اطلاعاتی نرمال سازی شده سیستم هرگونه افزونگی را در خود حل کرده و با میلیون ها مطلب نیز کاهشی در سرعت بارگذاری اطلاعات رخ نخواهد داد.

در نهایت با توجه به ماهیت هسته اصلی سیستم خبرگزاری آنلاین آرمانیک که برای اساس تکنولوژی MVC پیاده سازی شده است می توان بخش های مختلف سیستم را در سرورهای جداگانه میزبانی کرد تا زمانی که وب سایت به مراحل فوق العاده خود می رسد و حجم درخواست ها بالا می رود نیز مشکلی در ارايه خدمات رخ ندهد.

 

درباره ما

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ در روزهای کاری، ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی میکنیم.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید.

صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک خودتان به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید شما پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

به جمع 12387 کاربر ما بپیوندید.

ایمیل خود را وارد کنید
loading در حال ارسال اطلاعات...