این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

5 چیزی که باید پیش از راه اندازی وبسایت خود بدانید

وبسایت شما اساس و بنیان حضور شما در اینترنت است. در واقع، وبسایت شما پلی است که محصولات و خدمات فوق‌العاده شما را به بازار و مخاطبان تان در اینترنت متصل می کند. امروزه موفقیت یک کسب و کار بدون حضور مقتدرانه در اینترنت و طراحی سایت انعطاف پذیر تقریباً غیرممکن است. ما با کمک به انبوهی از کسب و کارها برای حضور مؤثر بر پهنه وب، آنقدر اعتبار کسب کرده ایم که بتوانیم شما را در مسیر راه اندازی یک سایت خارق العاده هدایت کنیم.

1397/02/28
0
67
5 چیزی که باید پیش از راه اندازی وبسایت خود بدانید

حتی اگر هم اکنون وبسایت دارید، مرور این نکات می تواند مواردی که شاید از قلم انداخته باشید را برایتان روشن کند. از این راهنما به عنوان مرجع خود برای تسهیل و تسریع راه اندازی وبسایت تان استفاده کنید.

بهره برداری از متن

متن، ستون فقرات یک حضور مؤثر در اینترنت به حساب می آید. گفته می شود که دامنه توجه انسان در طول دهه گذشته به فقط هشت ثانیه کاهش یافته است، بنابراین زبانی که از آن در وبسایت خود استفاده می کنید باید از همیشه واضح تر و همه کس فهم تر باشد. اگر از محتوا درست استفاده کنید، می تواند ارزش خارق العاده ای را به سایت شما اضافه کند. محتوای خوب نه تنها به مخاطب شما کمک می کند تا فوراً اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کند، بلکه متن قوی می تواند احتمال کسب رتبه های بالاتر در نتایج موتورهای جستجو را نیز افزایش بدهد.

بهترین سیاست در رابطه با متن وبسایت، حفظ سادگی و ایجاز است. معمولاً وبسایت شما حاوی اطلاعات فراوانی است: یک صفحه اصلی، بخش درباره ما، جزئیات آنچه که ارائه می کنید از طریق یک صفحه نمونه کار یا بخش محصولات و خدمات، البته صفحه بسیار مهم «تماس با ما» هم که جای خود دارد. با این همه اطلاعات، شاید وسوسه شوید که بنشینید و برای سایت خود متن های طولانی تایپ کنید. در برابر این هوس مقاومت کنید.

متخصصان امر پیشنهاد می کنند که از بیشتر از 150 کلمه در هر صفحه استفاده نکنید. از همه مهم تر اینکه هدف وبسایت خود را به خاطر داشته باشید. آیا تصویری که می خواهید از برند خود ارائه کنید بیشتر مفرح و شاد یا اینکه جدی است؟ آیا لحن شما رسمی است یا متواضعانه و خودمانی؟ هنگامی که برای وبسایت خود متن می نویسید، در سراسر سایت خود از سبکی استفاده کنید که بازتاب هویت منحصر به فرد برند شما باشد. حفظ انسجام و یکپارچگی، یک تجربه منسجم و به یادمادنی را برای مشتریان خلق خواهد کرد.

things-you-know-before-create-website 


طراحی لوگو

لوگو یا نماد، هویت برند شما است. لوگوی برند شما تنها جنبه شاخص کسب و کار شما است که از فروشگاه فیزیکی گرفته تا کارت ویزیت و وبسایت تان را به هم پیوند می دهد. انتخاب لوگوی مناسب ابداً کار آسانی نیست، اما تحقیق و بررسی و کمک گرفتن از طراحان مجرب می تواند شما را در مسیر درستی قرار بدهد.

things-you-know-before-create-website

 

انتخاب دامنه

مردم به وسیله نام دامنه شما است که شما را در اینترنت پیدا می کنند. معمولاً اغلب مردم دامنه ای را انتخاب می کنند که با نام کسب و کارشان مطابقت داشته باشد؛ اما اگر نام کسب و کار شما را قبلاً شخص دیگری با دامنه .com تصاحب کرده باشد چطور؟

دلسرد نشوید، چرا که انبوهی از پسوندهای جدید و مبتکرانه برای نشانی اینترنتی شما وجود دارند. از دامنه شخصی .me گرفته تا نشانی جنگجویانه .ninja؛ بد نیست نگاهی به دامنه های متفاوت موجود برای وبسایت خود بیندازید.درست مانند نکته ای که در بالا در مورد متن ذکر شد، در مورد نشانی هم هر چه کوتاهتر باشد بهتر است.

things-you-know-before-create-website

 

انتخاب تصاویر

غالبا به هنگامی که برای اولین بار می خواهیم وبسایت خود را راه اندازی کنیم، تصاویر در قعر فهرست محتواهایی قرار می گیرند که باید استفاده از آنها را مد نظر قرار بدهیم؛ اما واقعیت این است که تصاویر اهمیت فراوانی دارند و شایستگی دریافت وقت و توجه بسیار بیشتری از آنچه که غالبا دریافت می کنند را دارند.

استفاده از تصاویر خارق العاده می تواند احساسات مختلفی را برانگیزد و در روایت داستان باشکوه برندتان به شما کمک کند؛ اما از طرف دیگر، تصاویر نامناسب به موقعیت حرفه ای شما در اینترنت ضربه خواهند زد.

things-you-know-before-create-website

 

 تحقیق کنید

برنامه ریزی برای تحقق جزئیات تصوری که از وبسایت مورد نظر خود دارید زمانبر است، اما برای پیاده سازی یک وبسایت موفق ضروری است. پیش از آنکه دست به کار شوید و وبسایت خارق العاده تان را طراحی کنید، به سایت هایی که به نظر شما جذاب هستند نگاهی بیندازید. از صحبت با متخصصان امر گرفته تا وقت گذاشتن برای بررسی وبسایت های رقبا، برای ایده گرفتن جهت طراحی سایت هیچ کمبودی وجود ندارد. به تصاویر، متن، راحتی در کاربرد، ناوبری، و برندسازی آن وبسایت ها توجه ویژه ای داشته باشید. برای ساختن زیستگاه خود در اینترنت، فهرستی از چیزهایی که دوست دارید و حتی یک فهرست از مواردی که قطعاً باید از آنها فاصله بگیرید را تهیه کنید.

مطالب مشابه

6 عنصر کهنه طراحی وب که در 2018 نباید باشند

6 عنصر کهنه طراحی وب که در 2018 نباید باشند

در این مقاله میخواهیم 6مورد از عناصر کهنه در طراحی سایت که استفاده از آنها نه تنها کاربرد ندارد بلکه به ضرر سایت شما است را بیان کنیم.همینطور که استراتژی های اینترنتی خود را در جهت کسب موفقیت تنظیم می کنید، جا نماندن از رَویه ها و تاکتیک های جدید اهمیت شایانی دارد.از طرف دیگر، درک زمان مناسب برای کنارگذاشتن روندهای قدیمی که مشکل آفرین بودنشان اثبات شده است نیز ضروری است.

242
9 اشتباه کشنده در وب سایت شما

9 اشتباه کشنده در وب سایت شما

هنگامی که پای طراحی سایت به میان می آید، طبیعتاً نظرات مختلفی درباره اینکه چه چیز خوشایند یا کاربردی است و مواردی از این قبیل وجود دارد؛ و با وجود اینکه گرایش‌ها و روندهای طراحی می آیند و می روند، اما استفاده از برخی از آنها نسبت به بقیه تأثیر بیشتری روی سایت شما و بازدیدکنندگان آن می گذارد.

190
سایت واکنش گرا (ریسپانسیو) چیست؟

سایت واکنش گرا (ریسپانسیو) چیست؟

سایت واکنش­گرا (responsive) سایتی است که در دستگاه­های مختلف مانند: تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و .... با بهم ریختگی عکس و یا قالب سایز همراه نباشد. سایت­های واکنش­گرا نقش بسیار مهمی درافزایش و بهبود کیفیت سایت ها دارند. امروزه مردم از تلفن های همراه بیشتر از رایانه­های شخصی خود به منظور جستجو در اینترنت استفاده می‌کنند. همین امر سبب گشته تا اهمیت سایت­های واکنش­گرا به مراتب بیشتر از قبل شود.

157

نظرات

captcha Refresh