این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

مشاورین املاک

   طراحی سایت املاک: این نرم ­افزار 100% تحت وب پیاده­ سازی شده است و بر اساس نیازهای تحلیل شده مشاورین املاک شکل گرفته است. اگر یک دفتر مشاور املاک دارید که در آن مشاورین زیادی مشغول به فعالیت هستند و یا در حوزه خدمات املاک فعالیت دارید و می­خواهید این خدمات را تحت وب نیز ارائه نمائید ما برای شما یک نرم­ افزار تمام عیار را پیاده سازی کرده ­ایم.  

 مشاورین املاک

محصول مشاور املاک یک سیستم فایل قوی که شما می­توانید با ارائه فایل­ ها در قالب فایل معمولی یا ویژه در آمد در مقابل نمایش اطلاعات کامل فایل­ ها در آمد کسب کنید.

همچنین می­توانید برای مشاورین خود و یا مشاور املاکی که تمایل به ارائه فایل­ ها خود دارد نیز بستری را فراهم نمائید تا بتواند با ساخت یک زیر دامنه برای خود صفحهای داشته و فایل ­های مسکن خود را ارائه کند برای این بخش نیز روشهای در آمد زائی در نظر گرفته شده است که با توجه به نیاز شما می­تواند فعال شود به جرات می­توان گفت یکی از قوی­ترین سیستم­ های املاک آنلاین که تاکنون در ایران پیاده ­سازی شده است و بیش از 6 روش مختلف کسب در آمد در آن پیش ­بینی شده است پیش روی شماست.

در این سیستم شما می­توانید از جانب مشاورین املاک، دیگر که در سایت شما عضو می­شوند و کاربران که برای دیدن اطلاعات کامل نیاز به شارژ حساب دارند و همچنین برای فایل­ های فروش فوری که نیاز به نمایش در صفحه اصلی دارند درآمد کسب نمائید همچنین بخش فایل­های طلائی نیز یک فرآیند مجزای درآمد زائی محسوب می­شود.

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما با آرمانیک در ارتباط باشید.صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم. برای مشاهده نمونه کارهای آرمانیک از صفحه نمونه کارها دیدن نمایید .