طراحی سایت املاک: این نرم ­افزار ۱۰۰% تحت وب پیاده­ سازی شده است و بر اساس نیازهای تحلیل شده مشاورین املاک شکل گرفته است. اگر یک دفتر مشاور املاک دارید که در آن مشاورین زیادی مشغول به فعالیت هستند و یا در حوزه خدمات املاک فعالیت دارید و می­خواهید این خدمات را تحت وب نیز ارائه نمائید ما برای شما یک نرم­ افزار تمام عیار را پیاده سازی کرده ­ایم.

درباره ما

ویژگی های محصول

محصول مشاور املاک یک سیستم فایل قوی که شما می­توانید با ارائه فایل­ ها در قالب فایل معمولی یا ویژه در آمد در مقابل نمایش اطلاعات کامل فایل­ ها در آمد کسب کنید.

همچنین می­توانید برای مشاورین خود و یا مشاور املاکی که تمایل به ارائه فایل­ ها خود دارد نیز بستری را فراهم نمائید تا بتواند با ساخت یک زیر دامنه برای خود صفحهای داشته و فایل ­های مسکن خود را ارائه کند برای این بخش نیز روشهای در آمد زائی در نظر گرفته شده است که با توجه به نیاز شما می­تواند فعال شود به جرات می­توان گفت یکی از قوی­ترین سیستم­ های املاک آنلاین که تاکنون در ایران پیاده ­سازی شده است و بیش از ۶ روش مختلف کسب در آمد در آن پیش ­بینی شده است پیش روی شماست.

 

در این سیستم شما می­توانید از جانب مشاورین املاک، دیگر که در سایت شما عضو می­شوند و کاربران که برای دیدن اطلاعات کامل نیاز به شارژ حساب دارند و همچنین برای فایل­ های فروش فوری که نیاز به نمایش در صفحه اصلی دارند درآمد کسب نمائید همچنین بخش فایل­های طلائی نیز یک فرآیند مجزای درآمد زائی محسوب می­شود.

 

 

portfolios  نمونه سایت های پیاده سازی شده:

برای مشاهده تمام نمونه کارهای انجام شده توسط آرمانیک بر روی تصاویر زیر کلیک کنید.

درباره ما

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ در روزهای کاری، ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی میکنیم.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید.

صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک خودتان به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید شما پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

به جمع 12387 کاربر ما بپیوندید.

ایمیل خود را وارد کنید
loading در حال ارسال اطلاعات...