آنچه مخاطب می‌بیند همان تصویری است که از شما در ذهن اش می‌سازد!

اگر صاحب یک کسب و کار بزرگ هستید و یا اگر یک کسب و کار جدید راه اندازی کرده‌اید تفاوتی نمی‌کند، یک تصویر بی کیفیت شمارا بی کیفیت نشان می‌دهد!

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که اکثر افرادی که با شما آشنا می‌شوند در ابتدا لوگو، کارت ویزیت، کاتالوگ و یا از همه مهم‌تر وب سایت شمارا می‌بینند؟

دوست دارید اولین تصویری که از شما در ذهن مخاطبانتان نقش می بندد چگونه باشد؟

یک تصویر ساده و بی کیفیت و یا اینکه می‌خواهید در همان ابتدای کار مخاطب خود را شگفت زده کنید؟

درباره ما

اگر دارای بهترین محصولات باشید اما نتوانید آن‌ها را آن‌گونه که هست نشان دهید، كسي به آنها علاقه مند نخواهد شد!

علت اهمیت بالای طراحی گرافیک در ارتباط با مشتریان دقیقاً همین موارد است، اگر شما دارای بهترین محصولات و خدمات باشید اما نتوانید آن‌ها را آن‌گونه که هست نشان دهید، هیچ کس به خدمات یا محصولات شما علاقه مند نخواهد شد!

اولین چهره شما در ذهن مخاطب لوگوی شماست و سپس کارت ویزیت و وب سایت شما، پس نه تنها باید امکانات کاملی را برای مخاطبین خود فراهم نمایید بلکه باید در کنار آن خودتان را به بهترین نحو ممکن در ذهن مخاطب قرار دهید.

برای این کار نیاز دارید تا با افراد حرفه‌ای در این زمینه مشاوره نمایید تا شمارا آن‌گونه که هستید نمایش دهند.

ازجمله خدماتی که گروه آرمانیک به مشتریان خود ارائه می‌دهد خدمات طراحی گرافیک می‌باشد، این خدمات شامل: طراحی لوگوهای تجاری و شخصی، طراحی کارت ویزیت، طراحی بروشور و کاتالوگ، طراحی ست‌های اداری و تبلیغات آنلاین می‌باشد.

برای مشاهده نمونه کارهای انجام‌شده توسط گروه آرمانیک به بخش "نمونه کارها" مراجعه نمایید.

درباره ما

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ ما کمتر از 10 دقیقه به درخواست شما رسیدگی میکنیم.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید.

صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک خودتون به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

به جمع 12387 کاربر ما بپیوندید.

ایمیل خود را وارد کنید
loading در حال ارسال اطلاعات...