طراحی سایت دولتی: طراحی سایت های دولتی می تواند با توجه سازمانی که نیازمند وب سایت است متفاوت باشد، می توان پرتال های سازمانی بسیار بزرگ یا یک سایت صرفا اطلاع رسانی را برای یک مجموعه دولتی در نظر گرفت.

درباره ما

ویژگی های محصول

طراحی سایت دولتی بر اساس نیاز کارفرما می تواند به روشهای مختلفی پیاده سازی شود، معمولا پوتال های سازمانی و سایت های اطلاع رسانی از جمله سایت هایی هستند که به صورت دولتی اجرا و پیاده سازی می شوند.

پورتال های سازمانی می تواند به صورت داخل سازمانی یا عمومی پیاده سازی شود، اما در هر صورت شما نیاز است امنیت این سیستم و سطح بندی کاربران خیلی دقیق و با ملاحظات بسیار حساس رعایت شود.

 

مهمترین عامل در طراحی سایت دولتی چیست؟

انجام پروژه های طراحی سایت دولتی نیازمند حفظ امنیت بسیار بالا می باشد بنابراین امنیت مهمترین عامل در طراحی سایت های دولتی محسوب می شود.

حال این امنیت شامل امنیت سایت و امنیت بانک اطلاعاتی می باشد که این موضوع می تواند در یک پروژه دولتی بسیار مورد اهمیت باشد زیرا اطلاعات کاربری و اطلاعات ذخیره شده در بانک اطلاعاتی سایت های دولتی معمولا بسیار مهم هستند.

 

هزینه و زمان طراحی سایت دولتی چقدر است؟

طراحی سایت دولتی یک پروژه کاملا اختصاصی است که قطعا نیاز به پیاده سازی و برنامه ریزی جامعی دارد، به همین دلیل مشخص کردن قیمت و زمان طراحی سایت دولتی را باید دقیقا بر اساس نیاز کارفرما تعیین کرد.

درباره ما

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ در روزهای کاری، ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی میکنیم.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید.

صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک خودتان به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید شما پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

به جمع 12387 کاربر ما بپیوندید.

ایمیل خود را وارد کنید
loading در حال ارسال اطلاعات...