مهران منصوری فر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵-۰۳-۰۶

دومین سالگرد تاسیس آرمانیک

با افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان دو سال از تاسیس شرکت طراحی سایت آرمانیک گذشت. بزرگترین سرمایه ما  در این روزهای پرتلاش مشتریان گرانقدرمان بوده اند.

 

طراحی سایت

 

جهت  قدردانی از همراهی شما عزیزان هاستیگ شرکت در ایام سالگرد تاسیس به صورت رایگان در خدمت مشتریان گرانقدر آرمانیک می باشد.

هر یک از شما مشتریان آرمانیک می توانید با تماس با شرکت و اعلام نظر خود در مورد تجربه همکاری با آرمانیک، هدیه یک دامنه ir و یا com   و یک فضای هاست یک گیگابایتی رایگان از ما دریافت کنید.

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هدیه شما را تقدیمتان کنند.

جهت اعلام نظر خود می توانید به یکی از راه های زیر اقدام نمایید:

ویدئو:‌ یک روز به شرکت آرمانیک بیایید، ‌از نزدیک با ما آشنا شوید و در فضای استودیوی ضبط آرمانیک نظر خود را در مورد ما بیان کنید،‌ فیلم کوتاهی شامل نظر شما ضبط خواهد شد و در سایت آرمانیک قرار میگیرد. این فیلم در شبکه های اجتماعی شرکت  آرمانیک منتشر می شود و می تواند برای سئوی کسب و کار شما نیز موثر باشد.

صوت:‌ صدای خود را با یک گوشی موبایل و یا یک وسیله ضبط صوت ضبط کرده و برای ما ارسال نمایید.

آیا هنوز یکی از مشتریان ما نشده اید؟

شما هم  با شروع طراحی وب سایت خود و پیوستن به جمع مشتریان ما تا پایان خرداد ۹۵ می توانید خدمات هاستینگ خود را به صورت رایگان دریافت نمایید. تیم آرمانیک مشتاق خدمت رسانی به شما است. فرصت را غنیمت شمارید و جهت دریافت اطلاعات با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

به جمع 12387 کاربر ما بپیوندید.

ایمیل خود را وارد کنید
loading در حال ارسال اطلاعات...