همان‌طور که پیداست طراحی سایت و سپس طراحی گرافیک مراحل اولیه کار هستند و بعد از آن نیاز است تا شما را در دنیای گسترده وب بشناسند!

در بر خود با مشتریان تجارب جالبی پیش می‌آید، بعضا چنین مواردی از جانب مشتریان نقل می شود که: خوب‌سایت ما آماده است و از امروز افزایش فروش و بهره‌وری کسب‌وکار ما قطعی است!

خیر! قطعا اینگونه نخواهد بود، یک وب‌سایت با یک شبکه تلویزیونی متفاوت است و پس از پیاده‌سازی کامل نیاز به تبلیغات و برندسازی سازی دارد تا بتواند در دنیای وسیع اینترنت مخاطبین خود را شناسایی و پیدا کند، سپس با جمع‌آوری اطلاعات مخاطبین و ارتباط مستمر با آن‌ها نتایج خوبی را به ارمغان آورد.

درباره ما

هیچ‌گاه ممکن نیست شما در راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی در کنار گروه آرمانیک متضرر شوید!

کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین دقیقا برای همین منظور طراحی می شوند و به هر کسب‌وکاری که وارد دنیای اینترنت می‌شود کمک می‌کنند تا به‌خوبی در میان میلیون‌ها وب‌سایت فعال در اینترنت خود را نمایان کند و نتایج بسیار خوبی را برای صاحب آن وب‌سایت و همچنین مخاطبین به ثمر رساند.

همچنین برندسازی که به مفهوم معنی پیدا کردن نام تجاری شما در ذهن مشتری می‌باشد نیز از ملزومات یک کسب‌وکار اینترنتی است، شما باید با تبلیغات آنلاین در مکان و زمان‌های مناسب در دنیای اینترنت نام خود را در ذهن مخاطبین تان معنا ببخشید.

این‌گونه که هرگاه نام کسب‌وکار شما مثل "آرمانیک" درجایی بیاید در ذهن مخاطب ارائه خدمات مبتنی بر وب نقش ببندد و بتواند این موضوع را به خدمات شما که شامل: طراحی سایت و گرافیک و همچنین مشاوره و راه‌اندازی کسب‌وکارهای اینترنتی و کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین می‌باشد نیز نسبت دهد.

برند سازی و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین ازجمله خدمات تخصصی گروه آرمانیک می‌باشد، ما بیشترین زمان و تجربه خودمان را در مدت سال‌ها در این زمینه گذرانده‌ایم و اکنون می‌توانیم مدعی باشیم که قوی‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین را راه‌اندازی نمودیم و نتایج بدست آمده با توجه به بودجه تعیین شده همیشه شگفت‌انگیز بوده است.

باید بدانید که از دید ما مشتری هیچ تخصصی در این زمینه ندارد و نیاز هم نیست داشته باشد، شما به‌عنوان یک مشتری می‌توانید نتیجه و یا بودجه مدنظرتان را برای ما تعیین کنید و با توجه به آن استراتژی راه‌اندازی کمپین شما طراحی و راه اندازی می‌شود.

شایان‌ذکر است که هیچ‌گاه ممکن نیست شما در راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی در کنار گروه آرمانیک متضرر شوید! ما روش کار را خوب می‌دانیم و نتایج را طی سال‌ها همکاری با شرکت‌های مختلف و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی تجربه کرده‌ایم. اکنون برایمان کاملاً شفاف است که چه نوع تبلیغاتی برای چه نوع کسب‌وکاری مناسب است و می‌تواند نتیجه‌بخش باشد.

کلیه موارد فوق در قراردادهای بلندمدت با گارانتی بازدهی و تضمین پرداخت هرگونه ضرر و زیان و به‌صورت کتبی به مشتری ضمانت می‌گردد.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین تبلیغات آنلاین و برندسازی به این صفحه مراجعه نمایید و یا با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید.

درباره ما

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ ما کمتر از 10 دقیقه به درخواست شما رسیدگی میکنیم.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید.

صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک خودتون به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

به جمع 12387 کاربر ما بپیوندید.

ایمیل خود را وارد کنید
loading در حال ارسال اطلاعات...