با افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان دو سال از تاسیس شرکت طراحی سایت آرمانیک گذشت. بزرگترین سرمایه ما در این روزهای پرتلاش مشتریان گرانقدرمان بوده اند.

جهت قدردانی از همراهی شما عزیزان هاستینگ شرکت در ایام سالگرد تاسیس به صورت رایگان در خدمت مشتریان گرانقدر آرمانیک می باشد.

هر یک از شما مشتریان آرمانیک می توانید با شرکت تماس گرفته و نظر خود در مورد تجربه همکاری با آرمانیک اعلام نموده و هدیه خود را که یک دامنه ir و یا com و یک فضای هاست یک گیگابایتی رایگان می باشد از ما دریافت کنید.

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هدیه شما را تقدیمتان کنند.

 

درباره ما

نظرات شما برای ما ارزشمند بوده و روشنگر راه آرمانیک می باشند.

جهت اعلام نظر خود می توانید به یکی از راه های زیر اقدام نمایید:

ویدئو:‌ یک روز به شرکت آرمانیک بیایید، ‌از نزدیک با ما آشنا شوید و در فضای استودیوی ضبط آرمانیک نظر خود را در مورد ما بیان کنید،‌ فیلم کوتاهی شامل نظر شما ضبط خواهد شد و در سایت آرمانیک قرار میگیرد. این فیلم در شبکه های اجتماعی شرکت  آرمانیک منتشر می شود و می تواند برای سئوی کسب و کار شما نیز موثر باشد.

صوت:‌ صدای خود را با یک گوشی موبایل و یا یک وسیله ضبط صوت ضبط کرده و برای ما ارسال نمایید.

 

آیا هنوز یکی از مشتریان ما نشده اید؟

شما هم  با شروع طراحی وب سایت خود و پیوستن به جمع مشتریان ما تا پایان خرداد ۹۵ می توانید خدمات هاستینگ خود را به صورت رایگان دریافت نمایید. تیم آرمانیک مشتاق خدمت رسانی به شما است. فرصت را غنیمت شمارید و جهت دریافت اطلاعات با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

 

درباره ما

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ در روزهای کاری، ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی میکنیم.

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید.

صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک خودتان به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید شما پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

به جمع 12387 کاربر ما بپیوندید.

ایمیل خود را وارد کنید
loading در حال ارسال اطلاعات...