این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

مقالات

چگونه در سال 2018 سایت خود را برای گوگل بهینه کنیم؟

چگونه در سال 2018 سایت خود را برای گوگل بهینه کنیم؟

دنیای جادویی سئو نیز همانند طراحی وب و رسانه های اجتماعی رویه های مخصوص به خودش را دارد. عوامل متعددی بر سیر تکاملی الگوریتم گوگل تأثیر می گذارند: تغییر عادت های کاربران (مثلاً به دلیل استفاده فزاینده از اینترنت در موبایل)، روش مصرف نتایج جستجو (ما به دنبال پاسخ های سریع تر و کوتاهتر هستیم) و حتی جستارهای (query؛ کلمات و عباراتی که کاربر جستجو می کند) کاربران تحت تأثیر برخی تغییرات قرار گرفته است.

202
چگونه استراتژی بازاریابی تجارت الکترونیکی تهیه کنیم؟

چگونه استراتژی بازاریابی تجارت الکترونیکی تهیه کنیم؟

باور کهنه ای در دنیای کسب و کار وجود دارد که معتقد است «اگر بسازید، مشتری خودش خواهد آمد»؛ اما حداقل در دنیای تجارت الکترونیکی چنین چیزی کاملاً درست نیست. اگرچه اولین گام برای برپایی امپراطوری آنلاین شما راه اندازی یک وب سایت تجارت الکترونیکی است، اما اگر می خواهید در جمع بزرگان جایگاهی پیدا کنید باید به مشتریان بالقوه تان نسبت به کسب و کار خود اطلاع رسانی کنید.

162
9 اشتباه کشنده در وب سایت شما

9 اشتباه کشنده در وب سایت شما

هنگامی که پای طراحی سایت به میان می آید، طبیعتاً نظرات مختلفی درباره اینکه چه چیز خوشایند یا کاربردی است و مواردی از این قبیل وجود دارد؛ و با وجود اینکه گرایش‌ها و روندهای طراحی می آیند و می روند، اما استفاده از برخی از آنها نسبت به بقیه تأثیر بیشتری روی سایت شما و بازدیدکنندگان آن می گذارد.

149
چگونه یک صفحه فرود تاثیر گذار داشته باشیم؟

چگونه یک صفحه فرود تاثیر گذار داشته باشیم؟

10 ثانیه؛ این تمام وقتی است که در اختیار دارید تا بازدیدکنندگان صفحه فرود (landing page) خود را متقاعد کنید که جایی را پیدا کرده اند که نیازشان را برآورده می کند. اگر در همان 10 ثانیه آنها را متقاعد نکنید، دیگر هیچگاه آنها را نخواهید دید. به همین دلیل بهینه سازی صفحات فرود سایت شما اهمیت دارد تا از این طریق بتوانید آن 10 ثانیه را به زمانی تبدیل کنید که برای دریافت واکنش مورد نظر شما لازم است.

165
6 عنصر کهنه طراحی وب که در 2018 نباید باشند

6 عنصر کهنه طراحی وب که در 2018 نباید باشند

در این مقاله میخواهیم 6مورد از عناصر کهنه در طراحی سایت که استفاده از آنها نه تنها کاربرد ندارد بلکه به ضرر سایت شما است را بیان کنیم.همینطور که استراتژی های اینترنتی خود را در جهت کسب موفقیت تنظیم می کنید، جا نماندن از رَویه ها و تاکتیک های جدید اهمیت شایانی دارد.از طرف دیگر، درک زمان مناسب برای کنارگذاشتن روندهای قدیمی که مشکل آفرین بودنشان اثبات شده است نیز ضروری است.

174