این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد آرمانیک کاملا محفوظ می باشد

نظر جناب آقای امیر زنده دلان خصوص طراحی سایت ترنج آبی

خیلی سپاسگزارم که بنده رو لایق دونستین تا درمورد مجموعه شما و خدماتی که ارائه میدهید با دوستان و مخاطبانتان صحبت کنم.

من از مجموعه آرمانیک خیلی خیلی راضی هستم، به چند دلیل عمده :

یکی از بهترین ویژگی هایی که آرمانیک داره و من خیلی ازشون راضی هستم این هست که سرموقع این کار رو انجام میدن و به مشتری احترام میگذارند.

از نظر برنامه نویسی و شکل ظاهری سایت کاملا راضی هستم.

آرمانیک مجموعه کاملی هست که از صفر تا صد فروش اینترنتی رو آموزش میده و با خیال راحت د رکمترین زمان و بهترین کیفیت میتونین محصول خودتون رو به فروش برسونین.

اولین تجربه درخشان و طلایی من در زمینه وب بود.

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت با شماره 02188356538 تماس حاصل نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما با آرمانیک در ارتباط باشید.صداقت برای ما مهترین است! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با آرمانیک به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم! همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک پروپوزال کامل نتیجه نهائی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان پروپوزال که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم. برای مشاهده نمونه کارهای آرمانیک از صفحه نمونه کارها دیدن نمایید .